|

علیمرادلو: مسیر پیشرفت بهمن ادامه خواهد داشت

نشست خبری گروه بهمن در حاشیه نمایشگاه بین‌المللی خودرو بهمن با حضور خبرنگاران تخصصی این حوزه برگزار گردید. بیوک علیمرادلو، مدیرعامل گروه بهمن از برنامه‌های بهمن در شش‌ماهه دوم سال ۱۴۰۱ گفت

علیمرادلو: مسیر پیشرفت بهمن ادامه خواهد داشت

نشست خبری گروه بهمن در حاشیه نمایشگاه بین‌المللی خودرو بهمن با حضور خبرنگاران تخصصی این حوزه برگزار گردید. بیوک علیمرادلو، مدیرعامل گروه بهمن از برنامه‌های بهمن در شش‌ماهه دوم سال ۱۴۰۱ گفت. مهندس بیوک علیمرادلو مدیرعامل گروه بهمن در این نشست خبری گفت: برابر فرمایشات رهبری امسال نیز تولید اولویت کشور است و ما نیز با برنامه‌ریزی توانسته‌ایم افزایش تولید داشته باشیم. وی درخصوص اشتغال‌زایی گروه بهمن گفت: در‌واقع اکنون بالغ بر شش‌هزار نفر در این مجموعه به‌طور مستقیم مشغول به کار هستند. این عدد دو سال‌ گذشته سه هزار نفر بود. وی در همین رابطه افزود: از سال ۹۵ که این مجموعه به بخش خصوصی واگذار شد، روند رشد آغاز شد. علیمرادلو با اشاره به تولیدات بهمن در حوزه حمل‌ونقل شهری گفت: بهمن به سبب حضور در تمامی عرصه‌ها توانسته تولید اتوبوس را نیز شروع کند. شرکت اسنا بیش از 10 سال در این حوزه تجربه دارد. مدیرعامل گروه بهمن با اشاره با تولید خودروهای تجاری در شرکت بهمن‌دیزل گفت: گروه بهمن در بخش تجاری همچنان تلاش می‌کند پیشرو بازار باشد. هدف این شرکت بهسازی حمل‌ونقل باری و مسافری در کشور است. علیمرادلو با تأکید بر اینکه تمایز محصولات بهمن در بخش سواری بر کسی پوشیده نیست از برنامه ایران دوچرخ در تولید موتورسیکلت گفت و یادآور شد: در تولید موتورسیکلت از حجم تولید پارسال عبور کرده‌ایم. پروژه موتور برقی در مرحله تست است. ما یک موتورسیکلت برقی برای استفاده‌های شغلی خواهیم داشت.

تولید اتوبوس BRT در شش‌ماهه دوم ۱۴۰۱

مهندس جلیل هاشمی، مدیرعامل اسنا نیز در بخش اول این نشست خبری با اشاره به موضوع طرح واردات اتوبوس دست‌دوم توسط شهرداری‌ها گفت: اسنا بخشی از خانواده عظیم گروه بهمن است. ما اولین اتوبوس ۱۲متری شهری را ارائه دادیم که مورد استقبال تمام کلان‌شهرها قرار گرفت. این محصولات ذیل استانداردهای اروپایی است‌. وی با اشاره به برنامه‌ آتی این شرکت گفت: در شش‌ماهه دوم امسال اتوبوس آکاردئونی یا بی‌آر‌تی ارائه و تولید خواهد شد که تحول بزرگی را ایجاد خواهد کرد. هاشمی یادآور شد: ما در پنج سال آینده جزء اتوبوس‌سازهای مطرح دنیا خواهیم بود.

سیباموتور سهم بازار خودش را گسترش خواهد داد

بهزاد حق‌بر، مدیرعامل سیباموتور با اشاره به همکاری با FAW گفت: فعالیت سیباموتور در حوزه تجاری است و در این مدت نزدیک 10 هزار دستگاه خودروی تجاری به ناوگان حمل‌ونقل کشور اضافه شده است. سیباموتور در‌حال‌حاضر با پنج نوع کشنده در بازار فعالیت دارد. سال بعد با محصولات ۴۶۰ و ۵۵۰ سهم بازار خودش را گسترش می‌دهد.