|

مشخص‌شدن رقبای فرنگی‌کاران ایران در قهرمانی آسیا

مراسم قرعه‌کشی کشتی فرنگی قهرمانی آسیا در بیشکک قرقیزستان برگزار شد و نمایندگان ایران رقبای خود را شناختند. رقابت‌های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا از ساعت ۹ صبح امروز و با برگزاری مسابقات پنج وزن نخست آغاز می‌شود.

مشخص‌شدن رقبای فرنگی‌کاران ایران در قهرمانی آسیا

مراسم قرعه‌کشی کشتی فرنگی قهرمانی آسیا در بیشکک قرقیزستان برگزار شد و نمایندگان ایران رقبای خود را شناختند. رقابت‌های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا از ساعت ۹ صبح امروز و با برگزاری مسابقات پنج وزن نخست آغاز می‌شود. مراسم قرعه‌کشی اوزان 10گانه رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا بعد‌از‌ظهر دیروز در شهر بیشکک قرقیزستان برگزار شد که نتایج قرعه نمایندگان ایران به شرح زیر است:

در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۱۲ نفر حضور دارند، پویا دادمرز پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان سجاد البیدهان از عراق و آرجون حالاکورکی از هند می‌رود.

در وزن ۶۰ کیلوگرم که ۱۷ شرکت‌کننده دارد، علیرضا ده‌بزرگی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با جوی هوانگ از چین‌تایپه کشتی می‌گیرد.

در وزن ۶۳ کیلوگرم که ۱۲ کشتی‌گیر حضور دارند، ایمان محمدی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان کرار البیدهان از عراق و اومش از هند می‌رود.

در وزن ۶۷ کیلوگرم که مسابقات آن با حضور ۱۷ نفر برگزار می‌شود، سعید اسماعیلی در دور نخست به مصاف لی لی از چین می‌رود و در صورت گذر از این حریف، در دور بعد با برنده کشتی میان جاسون از فیلیپین و فیروز‌میرزا رجب‌اف از تاجیکستان 

مصاف می‌دهد.

در وزن ۷۲ کیلوگرم که ۱۱ نفر شرکت کرده‌اند، محمدرضا رستمی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با برنده مبارزه میان جی لنگ از چین و العبید از سوریه پیکار می‌کند.

در وزن ۷۷ کیلوگرم که ۱۳ نفر حضور دارند، امیر عبدی در دور اول با علی محمد العبوداح از عراق کشتی می‌گیرد و در صورت گذر از این حریف، در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان میسو از سنگاپور و ساجان از هند می‌رود.

در وزن ۸۲ کیلوگرم که ۹ نفر حضور دارند، رسول گرمسیری پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف سیجین یانگ از کره جنوبی می‌رود.

در وزن ۸۷ کیلوگرم که 

۱۱ شرکت‌کننده دارد، ناصر علیزاده پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با برنده دیدار میان گانبولد از مغولستان و آتابک عزیزبیکوف از قرقیزستان کشتی می‌گیرد.

در وزن ۹۷ کیلوگرم که 

۱۰ کشتی‌گیر حضور دارند، محمدهادی ساروی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان عبدی کودیر جلیل‌اف از ازبکستان و بالتمونخ از مغولستان می‌رود.

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم که ۱۲ نفر شرکت کرده‌اند، امین میرزازاده پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با برنده کشتی میان اسلام‌جان رحمت‌اف از ازبکستان و سینگ میهار از هند مصاف می‌دهد.

برنامه این مسابقات به وقت ایران به شرح زیر است:

دوشنبه ۲۷ فروردین‌ماه:

ساعت ۹ تا ۱۲: مسابقات مقدماتی اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی

ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۸:۳۰: مسابقات رده‌بندی و فینال اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی

سه‌شنبه ۲۸ فروردین‌ماه:

ساعت ۹ تا ۱۲: مسابقات مقدماتی اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی

ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۸:۳۰: مسابقات رده‌بندی و فینال اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی

 

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها