|

در ادامه قرارداد منعقد‌شده گروه بهمن با شهرداری تهران:

۲۵ دستگاه دیگر از اتوبوس‌های اسنا راهی پایتخت شد

شرکت خودروسازی اسنا پیرو قرارداد فی‌مابین با شهرداری تهران، ۲۵ دستگاه اتوبوس درون‌شهری دیگر را راهی پایتخت کرد.

۲۵ دستگاه دیگر از اتوبوس‌های اسنا راهی پایتخت شد

شرکت خودروسازی اسنا پیرو قرارداد فی‌مابین با شهرداری تهران، ۲۵ دستگاه اتوبوس درون‌شهری دیگر را راهی پایتخت کرد.

شرکت اسنا که زیر‌مجموعه گروه بهمن محسوب می‌شود و در تولید اتوبوس درون‌شهری توانسته گام‌های مؤثری بردارد، هفته گذشته 25 دستگاه از محصولات تولید‌شده خود را به رانندگان تهرانی تحویل داد تا در آینده‌ای نزدیک در ناوگان اتوبوسرانی پایتخت به کار گرفته شوند.

آبان امسال نیز در راستای تعهدات منعقد‌شده، شرکت اسنا ۲۵ دستگاه اتوبوس را با تمام تجهیزات در تبریز به ناوگان اتوبوسرانی تهران تحویل داد.

همچنین قرار است تا پایان سال اولین اتوبوس برقی اسنا تولید و عرضه شود.

لازم به یادآوری است‌ شرکت اسنا آمادگی دارد هر ماه تعدادی از این اتوبوس‌ها را مطابق قرارداد تحویل دهد؛ البته تحویل اتوبوس‌ها مستلزم متعهد‌بودن شهرداری تهران به قرارداد فی‌مابین است.

گفتنی است شرکت اسنا برای تحویل ۵۰ دستگاه اتوبوس‌های دو‌کابین یا همان BRT به کلان‌شهر اصفهان نیز قراردادی منعقد کرده است.

همچنین این شرکت تولید‌کننده اتوبوس با کلان‌شهر مشهد نیز برای تحویل تعدادی از اتوبوس‌های دو‌کابین و تک‌کابین وارد مذاکره شده است و به‌زودی اتوبوس برقی شهری ۹‌متری وارد خط تولید خودروسازی اسنا خواهد شد.

گفتنی است تاکنون از قرارداد ۵۰۰ دستگاه اتوبوس درون‌شهری با شهرداری تهران، ۷۳ دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل‌ونقل تحویل داده شده است.

یادآور می‌شود اتوبوس‌های تولیدی شرکت اسنا ۱۲ و ۱۸‌متری بوده و در زمره اتوبوس‌های مدرن و پیشرفته محسوب می‌شوند. اتوبوس‌های یاد‌شده از امکاناتی نظیر سیستم تهویه‌، امکانات ویژه افراد کم‌توان و سالمند و فناوری‌های پیشرفته حفاظت از مسافران برخوردار بوده و با اتکا بر توان مهندسان و کارگران ایرانی ساخته شده‌اند. در‌عین‌حال در داخل این اتوبوس‌ها و تمام صندلی‌ها پورت اختصاصی شارژ USB تعبیه شده و مسافران تا رسیدن به مقصد می‌توانند باتری تلفن خود را نیز شارژ کنند. همچنین در اتوبوس‌ها از سیستم شبیه‌ساز سه‌بعدی همه‌جانبه برای حفظ ایمنی در مسیرهای پرتردد استفاده شده است.

 

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها