|

معاون خدمات شهری شهرداری همدان خبر داد:

ارتقای سرعت و کیفیت در عملیات برف روبی و یخ زدایی معابر شهرهمدان با آسیب شناسی کارشناسی

جلسه بررسی نقاط ضعف و قوت و آسیب شناسی عملیات برف روبی و یخ زدایی معابر شهرهمدان در سازمان مدیریت پسماند با حضور معاون خدمات شهری، مدیر خدمات شهری ، رئیس سازمان مدیریت پسماند، معاونان خدمات شهری مناطق چهارگانه و کارشناسان این حوزه برگزار شد.

به گزارش شرق ، در این جلسه حامد جلیلوند با بیان اینکه نظم و انضباط در عملیات برف روبی اخیر کاملا مشهود بود عنوان کرد: در کنار سرعت عمل مناسب برف روبی اخیر، تلاش کردیم از ماسه و نمک کمتری استفاده شود که موجب کاهش آلودگی ها و آسیب های زیست محیطی ناشی از آن پس از عملیات برف روبی شد.

معاون خدمات شهری شهرداری همدان در ادامه افزود: تقویت نقاط قوت، افزایش تعداد ماشین آلات مکانیزه برف روبی و استفاده از مواد جدید جایگزین نمک در برف روبی های آتی در بهبود عملکرد اکیپ های برف روبی کمک شایانی خواهد کرد.

در ادامه جلسه گودرزی مشاور شهرداری همدان در امور برف روبی ضمن قدردانی از عملکرد دست اندرکاران عملیات برف روبی در برف اخیر گفت: حضور به موقع اکیپ های برف روبی در مسیرها و هماهنگی مناسب بین آنها باعث شد تا عملیات برف روبی اخیر با کمترین اشکال انجام شود.

گودرزی با اشاره به کاهش استفاده از ماسه  در برف روبی اخیر افزود: افزایش تعداد ماشین آلات و همچنین ساخت محلی مناسب جهت دپوی نمک که حالت کریستالی نمک را در طولانی مدت حفظ کند تاثیر مثبتی در بهتر شدن عملیات برف روبی خواهد داشت.

در پایان جلسه  حاضرین به آسیب شناسی عملیات برف روبی و سهولت تردد شهروندان و جلوگیری از بروز مشکلات ناشی از این موضوع  به بحث و تبادل نظر پرداختند.

،۲طبق پیش بینی سازمان هواشناسی در روزهای آتی شاهد بارش برف در شهر همدان خواهیم بود.

 

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها