|

برگزاری جلسه اضطراری شورای امنیت درباره تحولات در فلسطین

وزارت خارجه برزیل امروز شنبه اعلام کرد که به دنبال بزرگترین حمله به اسرائیل در سال‌های اخیر یک جلسه اضطراری شورای امنیت برگزار خواهد شد.

برگزاری جلسه اضطراری شورای امنیت درباره تحولات در فلسطین

به گزارش شبکه شرق، وزارت خارجه برزیل از برگزاری جلسه اضطراری شورای امنیت درباره تحولات فلسطین در پی انجام عملیات موفقیت ‎آمیز مقاومت فلسطین با نام «طوفان الاقصی» خبر داد.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، وزارت خارجه برزیل امروز شنبه در واکنش به انجام عملیات موفقیت‎آمیز مقاومت فلسطین با نام «طوفان الاقصی» درخواست برگزاری جلسه اضطراری شورای امنیت درباره تحولات فلسطین را رسانه ای کرد.

وزارت خارجه برزیل امروز در این خصوص اعلام کرد که جلسه اضطراری شورای امنیت برگزار خواهد شد.

به گزارش رویترز، وزارت خارجه برزیل امروز شنبه اعلام کرد که در پی اجرای بزرگ ترین حمله به اسرائیل در سال های اخیر، نشست اضطراری شورای امنیت سازمان ملل را تشکیل خواهد داد.

برزیل که در ماه جاری ریاست دوره ای شورای امنیت سازمان ملل را بر عهده گرفت، در بیانیه ای عمومی این عملیات موفقیت‎آمیز را محکوم کرد و با اشغالگران اسراییل ابراز همبستگی کرد.

امروز صبح نیروهای مقاومت فلسطین در یک عملیات دقیق و هماهنگ ضمن عبور از مرزهای غزه و ورود به شهرک‌های اشغالی در اطراف نوار غزه، در کمتر از نیم ساعت بیش از ۵ هزار راکت و موشک به سمت سرزمین های اشغالی شلیک کردند.

تصاویر فرار اسراییلی ها با لباس شخصی، کشته شدن سربازان مرزی، غنمیت گرفته شدن ماشین و حتی تانک های اسرائیلی در پاسگاه‌ های مرزی همگی نشان از عمق غافلگیری اسراییلی ها دارد.

 

منبع: مهر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها