|

ماجرای دف‌زنی زنان در ورزشگاه آزادی

معاون امور زنان رئیس‌جمهور در خصوص دف‌زنی زنان در ورزشگاه آزادی توضیحاتی ارائه کرد و گفت: رئیس‌جمهور به همه دستگاه‌ها دستور دادند به عنوان اتاق عملیات زن و خانواده عمل کنند.

ماجرای دف‌زنی زنان در ورزشگاه آزادی

به گزارش شبکه شرق، معاون امور زنان رئیس‌جمهور از دستور رئیس‌جمهور برای آماده کردن برنامه‌های‌ مربوط به زن و خانواده با نگاه خانواده‌محوری توسط دستگاه‌ها خبر داد.

انسیه خزعلی،  معاون امور زنان رئیس‌جمهور در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران، با یادآوری توییتش درباره دف‌زنی در استادیوم آزادی، گفت: در همان زمان توییت زدم و گفتم خانم‌هایی که در استادیوم اقدام به دف‌زنی کردند، معرف زن ایرانی نیستند. زن ایرانی با علم، کارآفرینی و مدال‌آوری‌شان در صحنه‌های اجتماعی حضور پیدا می‌کنند.

خزعلی هرگونه هماهنگی برای انجام این اقدام در استادیوم آزادی را رد کرد.

 معاون امور زنان رئیس‌جمهور با اشاره به برنامه‌های معاونت تحت مسئولیتش درباره مادران کارمند،‌ گفت: برنامه شغل منعطف را در دست تهیه داریم که امیدوارم با همکاری سایر دستگاه‌ها تصویب شود. رئیس‌جمهور نیز به همه دستگاه‌ها دستور دادند به عنوان اتاق عملیات زن و خانواده عمل کنند و به بحث خانواده‌محوری به صورت عملیاتی ورود پیدا کنند.

خزعلی ادامه داد: در جلسه‌ای که چند روز قبل با رییس‌جمهور داشتیم قرار شد دستگاه‌ها با نگاه خانوادگی‌محوری طرح‌ها و برنامه‌های‌شان درباره خانواده را تهیه کنند.

معاون امور زنان رئیس‌جمهور تاکید کرد: مقرر شد کلیه مسائل مربوط به خانواده و جمعیت از جمله سقط جنین و سایر مسائل مربوطه را آماده و با هماهنگی معاونت امور زنان پیشنهاد بدهند به همین دلیل  ما دیگر به این مسئله ورود نمی‌کنیم.

منبع: ايسنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها