|

ستاره‌های برقی BMCARS در اتو اکسپوی تهران

گروه بهمن و BMCARS محصولات خود را به پنجمین اتواکسپو‌ی تهران می‌برند.

ستاره‌های برقی BMCARS در اتو اکسپوی تهران

گروه بهمن و BMCARS محصولات خود را به پنجمین اتواکسپو‌ی تهران می‌برند.

اتو‌اکسپو اولین رویدادی است که میزبان خودروی  Neta U می‌شود. Neta U یک SUV برقی است که برخی منتقدان آن را خیره‌کننده توصیف کرده‌اند؛ اما در کنار این محصول، BMCARS با E5 و EQM5 سبد محصولات برقی خود را کامل می‌کند تا این شرکت آخرین تحولات صنعت خودرو را در اتواکسپوی تهران ارائه کرده باشد.

خودروی H5 یا همان رولزرویس چینی در کنار T77 دیگر محصولاتی است که BMCARS معرفی می‌کند.

گروه بهمن با محصولات شرکت‌های زیر‌مجموعه خود اعم از بهمن‌موتور، بهمن‌دیزل، سیبا‌موتور و اسنا در این رویداد حضور خواهد داشت.

بهمن‌موتور با خودروهای سواری خود از‌جمله فیدلیتی پرستیژ، فیدلیتی پرایم، دیگنیتی پرستیژ، دیگنیتی پرایم، ون باری اینرودز، پیکاپ G9 و نیز خودروی فیدلیتی XB1 و ریسپکت 2 در پنجمین نمایشگاه اکسپو حضور می‌یابد.

بهمن‌دیزل کامیون فورس 3.5 تن را برای اولین بار معرفی می‌کند و در دسته خودروهای تجاری کشنده 560 اسب بخاری بایک X9، کامیون فورس 6 تن و 12 تن، کامیون امپاور BD300 و مینی‌بوس پگاسوس را در معرض دید دوست‌داران خودروهای تجاری قرار می‌گیرد.

شرکت سیبا موتور تنها نماینده انحصاری FAW در ایران نیز با کشنده‌های سری J6 و J7 حضور پیدا می‌کند.

همچنین شرکت اسنا تولید‌کننده اتوبوس شهری، با دو اتوبوس 12 و 18‌متری به نمایشگاه اتو‌اکسپوی تهران می‌آید.

نمایشگاه خودروی تهران از مهم‌ترین رویدادهای نمایشگاهی کشور است که خودروسازان داخلی محصولات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌دهند.

گروه بهمن در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی خودروی تهران که از ۱۰ تا ۱۵ بهمن‌ماه از ساعت 10:00 تا 17:00 در شهر آفتاب برگزار می‌شود، در سالن‌های A3 و A5 پذیرای عموم علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان خواهد بود.

 

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها