|

نماینده اعزامی رهبری به سیستان‌و‌بلوچستان:

نگرانی رهبر ما، تلاش‌ها برای آسیب‌‌زدن به وحدت عمیق و ناگسستنی در منطقه است

حجت‌الاسلام‌ حاج علی‌اکبری در جمع مردم سیستان و بلوچستان اظهار کرد: دشمنان به واسطه اغتشاشگران داخلی محکم وارد میدان شده و با شکست مفتضحانه دیگری روبه‌رو شدند و ملت ایران بار دیگر با ولایت‌مداری دشمنان خون‌خوار را ناکام گذاشتند.

نگرانی رهبر ما، تلاش‌ها برای آسیب‌‌زدن به وحدت عمیق و ناگسستنی در منطقه است

حجت‌الاسلام‌ حاج علی‌اکبری در جمع مردم سیستان و بلوچستان اظهار کرد: دشمنان به واسطه اغتشاشگران داخلی محکم وارد میدان شده و با شکست مفتضحانه دیگری روبه‌رو شدند و ملت ایران بار دیگر با ولایت‌مداری دشمنان خون‌خوار را ناکام گذاشتند. نماینده رهبر معظم انقلاب در ادامه گفت: سلام مقام معظم رهبری را به شما عزیزان می‌رسانیم. وی افزود: حضور پرشور شما نشان از وحدت و همدلی مردم منطقه و عشق و ارادت آنها به مقام معظم رهبری است. توفیق شد تا با تدبیر نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌و‌بلوچستان خدمت شما برسیم.

وی ادامه داد: این جلسه با چنین اجتماعی به نحوی میثاق دوباره با مقام معظم رهبری است. استکبار جهانی در اوج خشم و عصبانیت نسبت به انقلاب اسلامی ایران است و به فضل خداوند متعال گریبان استکبار جهانی و جاهلیت و آمریکای جهان‌خوار و صهیونیست‌های تبهکار را گرفته‌ایم و باور نمی‌کردند زمانی این‌چنین از ناحیه ملتی که روی او هیچ حسابی نمی‌کردند، موجودی‌شان به مخاطره بیفتد. آنها روزهای سختی دارند و قدرتشان رو به افول است. نماینده رهبری معظم انقلاب افزود: در آینده جهان آمریکا منزوی است و جوانان آینده‌ساز ما باید به این فکر کنند که برای شرایط آینده جایگاه ایران اسلامی کجاست و باید نگاه تمدنی داشته باشیم و ایران باید در آینده تحولات جایگاه عظیمی داشته باشد.

وی بیان کرد: برای همین در ماجراهای اخیر دشمن توجه ویژه‌ای به جوانان و نوجوانان داشت و بحث حجاب را مطرح و دروغی را به نظام مطرح کردند و ظرف ۲۰ روز ۱۷ هزار دروغ علیه نظام و انقلاب را در فضای مجازی منتشر کردند اما مردم جواب محکمی دادند.

حاج علی‌اکبری اضافه کرد: اغتشاشگران محکم وارد میدان شدند اما خیلی زود دست آنها رو شد؛ آن‌هم زمانی که سمت ارزش‌ها رفتند و به ساحت قرآن جسارت کردند و وقتی سخن از براندازی کردند، مشخص شد که منشأ آنها از کجاست و ملت ایران راه خود را جدا و عده‌ای که دچار ابهام شده بودند خیلی زود متوجه شده و فاصله گرفتند و دشمن با شکست مفتضحانه دیگری روبه‌رو شد و ملت ایران بار دیگر با ولایت‌مداری دشمنان خون‌خوار را مفتضحانه شکست داد. وی گفت: مردم استان سیستان‌و‌بلوچستان، شیعه و سنی با همان تنوعی که دارند، ایستاده و دشمن را در این استان ناامید کردند. اگرچه خسارت‌های استان سنگین و رهبر انقلاب را آزرده‌خاطر کرد و حضور ما به همین جهت بود و حضرت آقا سیستان‌و‌بلوچستان را به‌خوبی شناخته، از ظرفیت‌ها، مظلومیت‌ها، سختی‌ها و دشواری‌های منطقه به‌خوبی آگاه هستند؛ لذا ما آمدیم تا سلام ایشان را رسانده و به‌خاطر دشواری‌های پیش‌آمده با خانواده‌ شهدا و جانبازان دیدار کنیم. رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور ادامه داد: منطقه شما به‌عنوان جلوه‌گاه وحدت شناخته می‌شود و دشمنان نمی‌توانند و نخواهند توانست به اهداف خود برسند و آنچه رهبر  عزیزمان را بیشتر نگران خواهد کرد، این است که سرمایه بزرگ منطقه که وحدت عمیق و ناگسستنی در منطقه شماست، بخواهند به این آسیب بزنند.