|
نویسنده: رضا فتوح

رئیس اداره گردشگری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان خبر داد:

برگزاری رویداد نیمرخ با محوریت نادیده‌های مسجد جامع عتیق

رئیس اداره گردشگری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان گفت: چهارمین برنامه نیمرخ با محوریت بازدید از نادیده‌های مسجد جامع عتیق اصفهان برگزار می‌شود.

برگزاری رویداد نیمرخ با محوریت نادیده‌های مسجد جامع عتیق

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، علیرضا مساح اظهار کرد: آثار شاخصی همچون بیگلربیگی پل خواجو با ۳ هزار بازدید کننده، کوشک باغ زرشک با ۴ هزار بازدید کننده و خانه تاریخی اژه‌ای‌ها با بیش از ۲۵۰۰ بازدید کننده در بخش‌های قبلی رویداد نیمرخ مورد استقبال أصفهان‌دوستان قرار گرفت.

وی با اعلام اینکه در چهارمین برنامه نیمرخ، علاقه‌مندان به دیدار مدرسه مظفری و تالار هجده‌ستون از نادیده‌های مسجد جامع اصفهان می‌روند، افزود: مسجد جامع اصفهان یکی از بناهای بسیار ارزشمندی است که قدمت بیش از یک هزار ساله دارد و از آن به عنوان دایرة المعارف معماری اسلامی یاد می‌شود.

رئیس اداره گردشگری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان ادامه داد: به کمک همکاران‌مان در اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری موفق شدیم درب دو بخش از بخش‌های مسجد جامع که تا امروز به روی عموم بسته بوده را برای بازدید باز کنیم.

مساح اضافه کرد: درب مدرسه مظفری و تالار هجده‌ستون در این رویداد به روی علاقه‌مندان باز می‌شود و این تالار نمایشگاهی نیز در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.

به گفته وی، تولید محتوای متنی و تصویری شامل بروشور و کتابچه از دیگر بخش های این رویداد است.

رئیس اداره گردشگری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: علاقه مندان برای تهیه بلیط و شرکت در برنامه نیمرخ می توانند به سایت shahrvandticket.ir مراجعه کنند.