|

ماجرای جنجالی پیدا شدن جادو در رختکن پرسپولیس چیست؟

ماجرای پیدا شدن جادو در رختکن پرسپولیس خبرساز شده است.

ماجرای جنجالی پیدا شدن جادو در رختکن پرسپولیس چیست؟

به گزارش شبکه شرق، مسئولان باشگاه پرسپولیس پیش از دیدار تیمشان برابر ذوب‌آهن، کاغذهایی را روی در رختکن خود پیدا کردند که نشان‌گر اعمال جادوگری بود.

تیم فوتبال پرسپولیس درحالی عصر روز چهارشنبه «هشتم اسفند ماه»، در جریان هفته هجدهم لیگ برتر در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف ذوب‌آهن رفت که پیش از شروع بازی، مسئولان پرسپولیس کاغذهای عجیبی را روی در رختکن خود کشف کردند.

مسئولان تیم فوتبال پرسپولیس این کاغذها را که شبیه به جادو و طلسم است، به ناظر بازی ارائه کردند و اعتراض خود را نسبت به این موضوع اعلام کردند. 

محمد ربیعی می‌گوید باید در مورد ادعای پیدا شدن جادو در رختکن پرسپولیس راستی آزمایی شود و در صورت حقیقت داشتن، به شدت با آن برخورد شود. 

محمد ربیعی، سرمربی ذوب‌آهن، در کنفرانس خبری پس از بازی با پرسپولیس گفت: پیروزی پرسپولیس را تبریک می‌گویم و خسته نباشید می‌گویم به کادرفنی‌شان و بچه‌های خودمان. من جزء مربی‌هایی هستم که پیش‌بینی می‌کنم اگر ده نفره شدیم چه‌کار کنیم. امروز مجموعه اتفاقات بد برای ما افتاد. دقیقه هشت بازی پنالتی گرفته شد. در نیمه اول خوب اداره کردیم و بعد از گل موقعیتی ندادیم. در نیمه دوم بهتر شروع کردیم و در حمله خودمان اخراجی دادیم و پنجاه دقیقه ده نفره بازی کردیم.

ربیعی ادامه داد: جزء بازی‌های خوب امسال ما بود. تیم حریف بسیار پرمهره است و نفرات تاثیرگذار دارد. اگر در انتهای بازی دو موقعیت خوب نصیب پرسپولیس شد، چون ریسک را برداشتیم و ده نفره حمله کردیم. باید سریع خودمان را برای بازی بعدی جمع و جور کنیم.

او در مورد تفاوت تعویض‌های پرسپولیس با ذوب آهن گفت: بضاعت ما همین است. ما از ۱۹ تا سهمیه بزرگسال ۱۷ نفر داریم. تیم پنجم نیم فصل اول باید تقویت شود. من نمی‌گویم جنگ دارا و ندار است و با هر داشته‌ای با تمام وجود بازی می‌کنیم. من روی اسلامی در نیمه دوم برنامه داشتم و بدشانس بودیم. این بازی پنالتی و اخراج و بازی رفت آن اتفاق در دقیقه ۹۰ افتاد. پارسال در رفسنجان باز هم پنالتی اخراج دادیم که یک متر خارج محوطه بود. چهار بازی اخیرم را با پنالتی به پرسپولیس باختیم. امیدوارم یک جایی هم ما خوش شانس باشیم. مثلا روی توپ اولی که با سر زدیم و گلر گرفت یک تکل از پشت زده شد و شاید آن پنالتی برای ما می‌شد و روند تغییر می‌کرد.

سرمربی ذوب‌آهن در پاسخ به اینکه پیش از بازی تصاویری مبنی بر پیدا شدن جادو در رختکن پرسپولیس گفت: من همین‌جا خواهش می‌کنم تمام دستگاه‌های نظارتی کشور و فدراسیون فوتبال وارد عمل شوند و راستی‌آزمایی کنند و اگر چنین مسئله‌ای هست اشد برخورد را داشته باشند و اگر غیرواقعی است، باید از تهمت آن‌ها جلوگیری شود. من اطلاعی نداشتم. هم من و هم باشگاه ذوب آهن کارمان مشخص است. من عکسی ندیدم و گفتند چنین چیزی بوده است. باید راستی‌آزمایی شود. تمام ورزشگاه ما مجهز به دوربین مدار بسته است و باید بیایند تمامش را بررسی کنند. به دلیل برودت هوا بعد از بازی ملوان در این ورزشگاه نیامده بودیم و در زمین ملت تمرین می‌کردیم.

محمد ربیعی در پایان گفت: از هواداران عزیزمان که در این سرما تیم را تشویق کردند تشکر می‌کنم و امیدوارم جواب محبت‌هایشان را در سریع‌ترین زمان ممکن بدهیم. اصلا نگران نباشند. با برنامه بازی کردیم. ۵۰دقیقه ۱۰ نفره تیم را جلوی پرسپولیس نگه داشتیم. آن‌ها در نیم فصل به شدت تقویت شدند. اگر توانمندی بیشتری در جلوی زمین داشتیم می‌توانستیم گل بزنیم. با همین بچه‌ها شبانه‌روز کار می‌کنیم تا لول آپ شوند. از هواداران عزیز عذرخواهی می‌کنم. مردم اصفهان خیلی به من لطف دارند و در هفته اخیر سعی کردند این رابطه را به هم بزنند، اما من عاشق مردم اصفهانم.

جادو در رختکن پرسپولیس

منبع: ورزش3
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها