|

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان تأکید کرد:

لزوم شناخت راه شهدا برای خدمات‌رسانی به مردم و انجام صحیح مسئولیت‌ها

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: آنچه در حوزه خدمات‌رسانی به مردم ترسیم کردیم شناخت راه شهدا است که بتوانیم راه و روش شهدا را در انجام صحیح مسئولیت‌های ادامه دهیم.

لزوم شناخت راه شهدا برای خدمات‌رسانی به مردم و انجام صحیح مسئولیت‌ها

به گزارش شرق، علی سهرابی بیدار در مراسم جشن بزرگ انقلاب که به مناسبت چهل و پنجمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در سالن جلسات این شرکت برگزار شد، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا اظهار کرد: آنچه در حوزه خدمات‌رسانی به مردم ترسیم کردیم شناخت راه شهدا است که بتوانیم راه و روش شهدا را در انجام صحیح مسئولیت‌های ادامه دهیم.

وی با اشاره به وضعیت شبکه توزیع برق استان افزود: در ابتدای انقلاب اسلامی (سال 57) تعداد مشترکان ما 83 هزار و 336 مشترک بوده و امروز 828 هزار و 530 مشترک داریم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان عنوان کرد: طول شبکه‌های توزیع برق استان در سال 57، 2 هزار و 817 کیلومتر بود که امروز به 19 هزار و 318 کیلومتر افزایش پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه تعداد ترانسفورماتورهای استان نیز از یک هزار و 10 دستگاه در حال حاضر به 18 هزار و 872 دستگاه پست برق رسیده است که قابل قیاس با قبل از انقلاب نیست، گفت: ما در سال 57، 94 روستای برق‌دار داشتیم و امروز تمام یک هزار و 73 روستای استان برق‌دار هستند.

سهرابی بیدار تصریح کرد: به برکت انقلاب، خدمات برق بدون تبعیض در دسترس همه مردم بوده و در راستای توسعه کشاورزی و صنعت در کنار سایر دستگاه‌ها تلاش کردیم و فرصت خدمتگزاری در تمام بخش‌ها را داریم.

وی با اشاره به اینکه مأموریت ما توزیع برق مطمئن و پایدار است و همکاران ما برای خدمت به مردم از هیچ تلاشی دریغ نمی‌ورزند، افزود: برای رسیدن به این مأموریت، چهار محور استراتژی و راهبردی از قبیل هوشمندسازی، افزایش قابلیت اطمینان شبکه، افزارش بهره‌وری و مشتری مداری و ارتباط دوسویه و مستمر با مشتریان را تعریف کردیم که اقدامات خوبی در این زمینه‌ها انجام شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به پروژه‌های افتتاحی دهه فجر امسال عنوان کرد: از هفته دولت تا دهه فجر امسال در مجموع 206 پروژه برق با اعتبار 4 هزار و 388 میلیارد و 627 میلیون ریال به بهره‌برداری رسید که بخش زیادی از آن در راستای توسعه استان است.

وی با بیان اینکه هدف غایی شهدا آسایش و آرامش مردم بود، گفت: امید است هر قدم ما در راستای افزایش رضایت مردم باشد.

 

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها