|

مهدی چمران، رئیس شورای شهر تهران:

زاکانی به مرخصی رفت

«علیرضا زاکانی» برای پیگیری کارهای شهرداری تهران، یکی از معاونانش را انتخاب کرده است؛ خود او نیز به مرخصی خواهد رفت.

زاکانی به مرخصی رفت

به گزارش شبکه شرق، رئیس شورای شهر تهران با اشاره به حضور «علیرضا زاکانی» به عنوان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: «علیرضا زاکانی» برای پیگیری کارهای شهرداری تهران، یکی از معاونانش را انتخاب کرده است؛ خود او نیز به مرخصی خواهد رفت.

«مهدی چمران» پیش از برگزاری دویست و چهل و یکمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز سه لایحه در دستور کار اعضای شورای شهر تهران قرار خواهد گرفت که این سه لایحه عبارتند از یک لایحه مربوط به تشکیل سازمان زنان در شهرداری تهران لایحه دیگر اصلاح اساسنامه برخی از شرکت‌های شهرداری و یک لایحه مربوط به فروش یک ملک متعلق به شهرداری تهران است.

او افزود: البته لایحه فروش یک ملک متعلق به شهرداری در قالب یک فوریت در صحن شورا مطرح خواهد شد و در ادامه چهار مورد حسابرسی در دستور کار اعضای شورای شهر تهران قرار خواهد گرفت.

چمران در ارتباط با ثبت‌نام «علیرضا زاکانی» شهردار تهران به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری گفت: این برای اولین بار نیست که شهردار تهران برای حضور در انتخابات ثبت‌نام می‌کند و پیش از این نیز در ادوار گذشته نیز دو نفر دیگر از شهرداران اسبق تهران (احمدی‌نژاد و قالیباف) در انتخابات ثبت‌نام کرده بودند.

رئیس شورای شهر تهران گفت: در ارتباط با حضور آقای زاکانی در انتخابات ریاست جمهوری نیز قوانین و مقررات موجود است و آقای شهردار می‌تواند به صورت مرخصی و با انتخاب یکی از معاونین خود، در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کند. فرد انتخاب‌شده کارها را در شهرداری پیش خواهد بود.

چمران در ارتباط با ممنوعیت شهرداری تهران برای حمایت از یک فرد برای انتخابات ریاست جمهوری گفت: قاعدتاً شهرداری تهران هیچ‌گونه حمایت یا علیه کسی ورود نخواهد کرد و در قالب دعوت و یا مشارکت مردم در انتخابات فعالیت خواهد کرد.

رئیس شورای شهر تهران تاکید کرد: مرخصی شهردار تهران باید از زمان آغاز تبلیغات انجام شود.

 

منبع: مهر
 

نظرسنجی

اگر در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری شرکت می‌کنید، به کدام یک از گزینه‌های تایید شده رای خواهید داد؟

اخبار مرتبط سایر رسانه ها