|

ممنوعیت تردد و محدودیت ترافیکی در تهران

مممنوعیت تردد و محدودیت‌ ترافیکی در تهران به دلیل مراسم تشییع «حسین امیرعبداللهیان» اعلام شد

ممنوعیت تردد و محدودیت ترافیکی در تهران

به گزارش شبکه شرق، معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از اعمال ممنوعیت تردد و محدودیت ترافیکی در مسیر فداییان اسلام تا حرم حضرت عبدالعظیم خبر داد.

سرهنگ فیروز کشیر، معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ درباره تمهیدات ترافیکی مراسم تشییع پیکر «حسین امیرعبداللهیان» در تهران اعلام کرد: از ساعت ۱۰ صبح امروز «پنجشنبه، سوم خرداد ماه»، در مسیر شمال به جنوب بزرگراه فداییان اسلام بعد از سه راه ورامین تا میدان حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) به صورت ۱۰۰ درصدی محدودیت ایجاد خواهد شد.

سرهنگ کشیر گفت: پاکسازی خودروهایی که در این مسیر پارک‌کرده‌اند، در تمام ورودی‌ها و خروجی‌ها به فداییان اسلام حد فاصل بسیج مستضعفین تا میدان حرم از ساعت هشت صبح امروز توسط تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ انجام شده است.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ بیان داشت: با توجه به خدمات دهی ناوگان حمل و نقل عمومی مانند مترو اتوبوسرانی و تاکسیرانی که هم اکنون در حال انجام است، از شهروندان و عزاداران گرانقدر تقاضا داریم به جای تردد با وسایل نقلیه شخصی، از ناوگان حمل و نقل عمومی به منظور تردد به این محدوده‌ها استفاده کنند تا مشکل محدودیت جای پارک نداشته باشند و در ترافیک قرار نگیرند.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ، از تمامی شهروندان عزیز که در تشییع پیکر رئیس‌جمهور «ابراهیم رئیسی» و همراهان او با پلیس راهور تهران بزرگ و تیم‌های مستقر تعامل و همکاری لازم را داشتند، تشکر و قدردانی کرد و اظهار امیدواری کرد که این تعامل را امروز نیز شاهد باشیم.

منبع: مهر
 

نظرسنجی

اگر در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری شرکت می‌کنید، به کدام یک از گزینه‌های تایید شده رای خواهید داد؟

اخبار مرتبط سایر رسانه ها