|

رسولی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد

دولت خوب، اقتصاد خوب است

سید احمد رسولی نژاد با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور، در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

دولت خوب، اقتصاد خوب است

به گزارش شبکه شرق، سید احمد رسولی نژاد، نماینده دوره‌های چهارم، پنجم، هفتم و یازدهم مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور، در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

سیداحمد رسولی‌نژاد، نماینده ادوار مجلس پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به برنامه‌هایش اظهار کرد: «در دولت اینجانب با به کارگیری افراد نخبه توانمند کاردان متخصص متعهد، مجرب، ساده زیست و پاکدست ) به معنای واقعی کلمه خارج از جریانها و جناح های سیاسی الویت اول در برنامه ها و خط مشی های اجرایی در چارچوب صلاحیت و اختیارات قوه مجریه مبتنی بر اسناد بالادستی از جمله قانون اساسی و سیاستهای کلی نظام اقتصاد اشتغال مسکن و رفع مشکلات معیشتی خواهد بود که به تفصیل تقدیم ستاد انتخابات وزارت کشور شد.»

او افزود: «انشاالله پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری و پذیرش این مسئولیت خطیر، با پرهیز از شعار و تکرار شعارهای انتخاباتی با توانایی و اراده ای که در خود سراغ دارم ( تجربه کار در سه قوه مجریه مقننه و قضائیه با عملکرد و انجام وعده های انتخاباتی ثابت خواهم کرد که مردم شریف و عزیز ایران شاهد تاثیر آن بر سر سفره های خود و کاهش مشکلات اقتصادی و معیشتی خواهند بود. این روزها با شروع ثبت نام برای ریاست جمهوری دوره چهاردهم شاهد حضور و اظهار نظر برخی از اشخاص هستیم که ما آنها را بانیان وضع موجود میدانیم کسانی که پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بیش از ۳۳ سال قوه مجریه را در اختیار داشتند توقع دارند رئیس جمهور فقید و دولت ایشان در ۳۳ ماه تمامی خرابیها ناکارآمدی ها و ویرانی‌های ناشی از عملکرد جریان غربگرا را جبران کند. »

این نماینده اسبق مجلس تصریح کرد: «ملت قهرمان و عزیز ایران خزانه خالی و انبارهای خالی در پایان دولت دوازدهم را فراموش نکرد. شعار تبلیغاتی اینجانب دولت خوب اقتصاد خوب است. در عصر حاضر ضرورت های سیاسی و اقتصادی تغییر کرده و شکل تازه ای به خود گرفته است. در روابط جدید دولت باید سیاستگذار و تعیین کننده‌ی خط مشی های کلی باشد و بر اساس قانون بخش خصوصی را در افزایش تولید یاری نماید. امروزه در کشورهای توسعه یافته، دولت و حاکمیت خوب از جمله مواردی است که کشورها بر اساس آن رتبه بندی اقتصادی میشوند و از این طریق مردم را به پیشرفت می رسانند و سعادت و رفاه را برای آنان به ارمغان می آورند.»

رسولی نژاد خاطرنشان کرد: «به طور کلی دولت خوب از همکاری سازمان‌های دولتی بخش خصوصی و نهادهای مردمی تشکیل می‌شود. دولت خوب بر کاهش فقر ایجاد شغل رفاه رشد و توسعه تاکید دارد. دولت و حکمرانی خوب به دنبال ۶ عامل تاثیر گذار می باشد که عبارتند از: پاسخ گویی و حق اظهار نظر، حاکمیت قانون، کیفیت قوانین و مقررات، کارآیی و اثربخشی دولت ثبات سیاسی و اقتصادی و مبارزه با فساد.»

 

 

 

نظرسنجی

اگر در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری شرکت می‌کنید، به کدام یک از گزینه‌های تایید شده رای خواهید داد؟

اخبار مرتبط سایر رسانه ها