|

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا:

سه‌شنبه با هدف کمک به کاهش تنش نشست فوق‌العاده تشکیل می‌دهیم

مسئول سیات خارجی اتحادیه اروپا جوزپ بورل در پیامی توییتری اعلام کرد از وزرای خارجه این اتحادیه خواسته سه‌شنبه نشست فوق‌العاده به صورت ویدئوکنفرانس در پی حملات تنبیهی ایران علیه اسرائیل برگزار کنند.

سه‌شنبه با هدف کمک به کاهش تنش نشست فوق‌العاده تشکیل می‌دهیم

به گزارش شبکه شرق، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در پیامی اعلام کرد وزرای خارجه این اتحادیه سه‌شنبه به درخواست او نشست اضطراری مجازی تشکیل می‌دهند.

مسئول سیات خارجی اتحادیه اروپا جوزپ بورل امروز یکشنبه در پیامی توییتری اعلام کرد از وزرای خارجه این اتحادیه خواسته سه‌شنبه نشست فوق‌العاده به صورت ویدئوکنفرانس در پی حملات تنبیهی ایران علیه اسرائیل برگزار کنند. 

وی افزود «هدف ما کمک به کاهش تنش و امنیت منطقه است».

او که چند روز پس از عملیات طوفان الاقصی برای دلداریِ اسراییلی‌ها به فلسطین اشغالی سفر کرده بود، چند ساعت پیش هم در پیامی «به شدت» تنبیه پهپادی و موشکی اسرائیل توسط ایران را محکوم کرد.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بامداد امروز به عنوان بخشی از تنبیه اسراییل با موفقیت اهدافی را در داخل سرزمین‌های اشغالی با ده‌ها فروند موشک و پهپاد مورد اصابت قرار داد.

سپاه پاسداران همچنین هشدار داد «هرگونه تهدید آمریکا و اسراییل از مبدا هر کشوری با پاسخ متقابل جمهوری اسلامی ایران به منشأ تهدید مواجه می‌شود».

منبع: فارس
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها