|

حماس: نبرد در ماه رمضان ادامه خواهد داشت

عضو دفتر سیاسی حماس گفت: به دشمن اسراییل و آمریکا اطمینان می‌دهیم آنچه را که در میدان نبرد نتوانستند بدست بیاورند، از طریق دسیسه‌های سیاسی نیز نخواهند توانست به دست آورند.

حماس: نبرد در ماه رمضان ادامه خواهد داشت

به گزارش شبکه شرق، اسامه حمدان عضو دفتر سیاسی حماس گفت: گروه‌های مقاومت از مرحله همکاری و تبادل تجربیات به مرحله مشارکت کامل در مقابله با رژیم اشغالگر اسرائیل وارد شده اند.

اسامه حمدان عضو دفتر سیاسی حماس گفت: به دشمن اسراییل و آمریکا اطمینان می‌دهیم آنچه را که در میدان نبرد نتوانستند بدست بیاورند، از طریق دسیسه‌های سیاسی نیز نخواهند توانست به دست آورند.

اسامه حمدان عضو دفتر سیاسی جنبش حماس با بیان این مطلب در کنفرانس اتحادیه جهانی علمای مقاومت با عنوان «البنیان المرصوص» در بیروت افزود: مقاومت پس از آنکه دشمن اسراییل به دنبال نابودی مساله فلسطین بود و آمریکایی‌ها برای تغییر شکل منطقه بر اساس منافع خود آماده شده بودند، در قالب عملیات طوفان الاقصی علیه آن‌ها اقدام کرد.

وی گفت: مقاومت موفق شد دوباره فلسطین را به عنوان یک مساله آزادی بخش مطرح و از نابودی آن جلوگیری کند.

حمدان اظهار داشت: گروه‌های مقاومت از مرحله همکاری و تبادل تجربیات به مرحله مشارکت کامل در مقابله با رژیم اشغالگر اسرائیل وارد شده اند.

عضو دفتر سیاسی جنبش حماس افزود: وظیفه برادرانمان در کشور‌های همجوار به ویژه در شمال غزه است که برای شکستن محاصره آن وارد عمل شوند.

وی تهدید به ارتکاب جنایات جدید در شهر رفح توسط رژیم اسراییل را تاکیدی مجدد بر ذات و خوی جنایتکارانه ارتش این رژیم دانست و افزود: نبرد «طوفان الاقصی» چهره حقیقی دولت آمریکا و ادعا‌های دروغین آن در مورد آزادی و حقوق بشر را ثابت کرد.

حمدان از مردم فلسطین خواست تا از روز اول ماه رمضان به سمت مسجد الاقصی در شهر اشغالی قدس حرکت کنند.

وی گفت: با توجه به دغدغه مردم فلسطین و امت اسلام، در مذاکرات انعطاف پذیر و آماده دفاع کامل از فلسطینی‌ها هستیم.

این عضو دفتر سیاسی جنبش حماس با اشاره به اینکه مقاومت در ماه مبارک رمضان به نبرد خود ادامه خواهد داد، از مسلمانان خواست تا در این نبرد سهیم باشند.

وی افزود: مردم غزه ۱۵۰ روز است که با استقامت، اراده و عزم تزلزل ناپذیر در مقابل حملات مستمر و وحشیانه رژیم اسرائیل ایستادگی می‌کنند.

حمدان با بیان اینکه ارتش رژیم اشغالگر یکی از پست‌ترین ارتش‌های جهان در طول تاریخ است، افزود: نظامیان ارتش رژیم اسراییل در برابر مردان غیور غزه ناتوان شده است.

 

منبع: برنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها