|

غلامعلی حداد عادل:

پیام حضور مردم در انتخابات، آزادی در ایران است

حضور مردم در انتخابات این پیام را به کشور‌های دنیا می‌دهد که در ایران آزادی است و انتخابات واقعی است.

پیام حضور مردم در انتخابات، آزادی در ایران است

به گزارش شبکه شرق، غلامعلی حداد عادل گفت: «حضور در انتخابات یک وظیفه ملی است. اطمینان دارم مردم با همان شور و شوقی که در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کردند، در انتخابات نیز حضور پرشور خواهند داشت.»

غلامعلی حداد عادل، رئیس شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی، حضور در انتخابات را یک وظیفه ملی خواند و گفت: حضور مردم در انتخابات این پیام را به کشور‌های دنیا می‌دهد که در ایران آزادی است و انتخابات واقعی است.

غلامعلی حداد عادل با تاکید بر این‌که «حضور در انتخابات یک وظیفه ملی است»، گفت: اطمینان دارم مردم با همان شور و شوقی که در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کردند، در انتخابات نیز حضور پرشور خواهند داشت.

او با بیان این‌که «حضور پرشور در انتخابات با انقلاب اسلامی ارتباط دارد»، افزود: همان طور که مردم حضور در جشن پیروزی انقلاب اسلامی را وظیفه خود دانستند، در انتخابات ۱۱ اسفند نیز پرشور و پرشکوه شرکت کرده و نمایندگان مجلس شورای اسلامی و نمایندگان خبرگان را تعیین می‌کنند.

حدادعادل، انتخابات را یک جشن ملی خواند و افزود: حضور مردم در انتخابات این پیام را به کشور‌های دنیا می‌دهد که در ایران آزادی است و انتخابات واقعی است. همچنین اراده مردم در اداره کشور موثر است.

منبع: ايسنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها