|

پایان جام‌ جهانی کره‌ جنوبی برای تیر و کمان ایران بدون مدال

مسابقات مرحله دوم کاپ جهانی در مرحله مقدماتی در کره جنوبی برگزار شد و کمان‌داران ایران با دست خالی به کار خود در این مسابقات در بخش انفرادی و تیمی پایان دادند.‌

پایان جام‌ جهانی  کره‌ جنوبی برای تیر و کمان ایران بدون مدال

مسابقات مرحله دوم کاپ جهانی در مرحله مقدماتی در کره جنوبی برگزار شد و کمان‌داران ایران با دست خالی به کار خود در این مسابقات در بخش انفرادی و تیمی پایان دادند.‌ تیم‌های ریکرو مردان و بانوان، تیم میکس ریکرو ایران و پنج کمان‌دار ایرانی باقی‌مانده در مرحله حذفی کاپ جهانی کره‌ جنوبی نیز بدون کسب مدال به کار خود در این مسابقات پایان دادند تا دست تیروکمان ایران در این مسابقات نیز از کسب مدال دور بماند.

تیم‌های ریکرو مردان و بانوان

تیم ریکرو مردان ایران با ترکیب فائز محمدی، رضا شبانی و محمدحسین گلشنی پس از استراحت در دور نخست بازی‌های حذفی در دور دوم به مصاف تیم ژاپن رفت و با نتیجه ۵ بر ۴ شکست خورد و از صعود به مراحل بالاتر بازماند. تیم ریکرو بانوان نیز با ترکیب مبینا فلاح، یسنا پورماهانی و مهتا عبداللهی در دور نخست بازی‌های حذفی به مصاف تیم آمریکا رفت و با نتیجه ۶ بر صفر شکست خورد و از صعود به مراحل بالاتر بازماند.

تیم میکس ریکرو

همچنین تیم میکس ریکرو ایران با ترکیب یسنا پورماهانی و رضا شبانی در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف تیم ترکیه رفت و با نتیجه ۶ بر ۲ به پیروزی رسید. این تیم در مرحله یک‌هشتم نهایی با نتیجه 6 بر صفر مغلوب مکزیک شد و از صعود به دور بعدی بازماند.

حذف ۵ کمان‌دار در بخش انفرادی

در بخش انفرادی نیز رضا شبانی در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف کمان‌داری از ژاپن رفت و با نتیجه ۶ بر ۲ شکست خورد و حذف شد. فائز محمدی در مسابقات ریکرو در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف کمان‌داری از فرانسه رفت و با نتیجه ۶ بر ۲ شکست خورد و حذف شد. محمدحسین گلشنی نیز در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف کمان‌داری از ایتالیا رفت و با نتیجه ۶ بر ۲ شکست خورد و حذف شد. همچنین یسنا پورماهانی در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف کمان‌داری از ایتالیا رفت و با نتیجه ۶ بر ۴ شکست خورد و حذف شد. مهتا عبداللهی نیز در مسابقات ریکرو در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف کمان‌داری از چین‌تایپه رفت و با نتیجه ۷ بر ۳ شکست خورد و از گردونه مسابقات کنار رفت تا تیم‌های ملی ریکرو بانوان و آقایان، تیم میکس ریکرو و هر پنج کمان‌دار ایرانی حاضر در مرحله حذفی بدون کسب مدال به کار خود پایان دهند. باید خاطرنشان کرد که پیش‌از‌این نیز سه کمان‌دار ایرانی در مرحله مقدماتی از صعود به مراحل بالاتر بازمانده بودند.

 

 

نظرسنجی

اگر در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری شرکت می‌کنید، به کدام یک از گزینه‌های تایید شده رای خواهید داد؟

اخبار مرتبط سایر رسانه ها