|

18 نفر نامزد حضور در هیئت‌مدیره انجمن صنفی روزنامه‌نگاران

مجمع عمومی نوبت اول فوق‌العاده و عادی روزنامه‌نگاران استان تهران پنجشنبه سوم آذر در محل دفتر انجمن برگزار خواهد شد. طبق هماهنگی‌های صورت‌گرفته میان انجمن تهران و وزارت کار، تا شنبه 14 آبان، 13 نفر برای هیئت‌مدیره و پنج نفر برای بازرسی این دوره نامزد شده‌اند.

18 نفر نامزد حضور در هیئت‌مدیره  انجمن صنفی روزنامه‌نگاران

مجمع عمومی نوبت اول فوق‌العاده و عادی روزنامه‌نگاران استان تهران پنجشنبه سوم آذر در محل دفتر انجمن برگزار خواهد شد. طبق هماهنگی‌های صورت‌گرفته میان انجمن تهران و وزارت کار، تا شنبه 14 آبان، 13 نفر برای هیئت‌مدیره و پنج نفر برای بازرسی این دوره نامزد شده‌اند. کاندیداهای هیئت‌مدیره را مینا شهنی، فیاض زاهد، اکبر منتجبی، مجید صیادی، پدرام الوندی، مرتضی کاردر، شاهد حلاج‌نیشابوری، امین شول‌سیرجانی، محمد منتظری، نغمه دانش‌آشتیانی، حمید اسلامی‌راد و عصمت پناهی تشکیل می‌دهند. برای بازرسی نیز حسین نوری‌نیا، احسان قلمچی، فرزام شیرزادی، حامد شفیعی و حجت‌اله بیرامی کاندیدا شده‌اند.

هیئت‌مدیره انجمن صنفی روزنامه‌نگاران به علت پایان‌یافتن مهلت قانونی کاندیداتوری نمی‌تواند نامزدهای جدید را بپذیرد و از این بابت از اعضایی که دیرهنگام اعلام کاندیداتوری کرده‌اند عذرخواهی می‌کند.

مجمع عمومی انجمن صنفی روزنامه‌نگاران استان تهران که دوم شهریور امسال برگزار شده بود، با شکایت دو عضو انجمن باطل شد و تکرار مجمع و انتخابات جدید به همین دلیل صورت می‌گیرد.

قرار است در مجمع این دوره تبصره‌های ماده 10 و ماده 31 اساسنامه اصلاح شود. تبصره پنج ماده 10 می‌گوید: وکیل و موکل باید یک هفته قبل از برگزاری مجمع توأمان با حضور در محل اقامتگاه قانونی انجمن صنفی، فرم مخصوص وکالت‌نامه را تکمیل کنند و به مقامات دعوت‌کننده تحویل بدهند. همچنین تبصره ماده ۳۱ از فصل چهارم اساسنامه که می‌گوید کاندیداهای هیئت‌مدیره و بازرسان باید ۲۰ روز پیش از برگزاری مجمع، درخواست کاندیداتوری خود را به صورت مکتوب ارائه دهند.