|

انتشار دفترچه انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۳

دفترچه راهنمای انتخاب رشته داوطلبان دانشگاه فرهنگیان منتشر شد.

انتشار دفترچه انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۳

به گزارش شبکه شرق، هم‌زمان با آغاز انتخاب رشته آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو-معلم دانشگاه فرهنگیان سال ۱۴۰۳، دفترچه راهنمای این داوطلبان منتشر شد.

طبق اعلام سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور، «سامانه جامع آزمون سراسری» برای انتخاب کدرشته‌محل‌های انتخاب رشته آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو-معلم سال ۱۴۰۳ دانشگاه فرهنگیان به صورت اینترنتی از امروز «سه‌شنبه، ۸ خرداد ماه ۱۴۰۳» فعال می‌شود و تا روز شنبه «۱۲ خرداد ماه ۱۴۰۳»، ادامه خواهد داشت.

بر این اساس، ضرورت دارد متقاضیان در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو-معلم سال ۱۴۰۳، به درگاه اطلاع رسانی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه کرده و با ورود به سامانه جامع آزمون سراسری و با توجه به رشته محل‌های اعلام شده در دفترچه راهنمای مذکور، نسبت به انتخاب رشته‌محل‌های مورد علاقه خود اقدام کنند.

داوطلبان ضرورت دارد به شرایط و ضوابط اختصاصی و سایر موارد مطروحه در دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو- معلم در دانشگاه فرهنگیان سال ۱۴۰۳ «مندرج در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور» که از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور قابل دسترس خواهد بود، توجه کنند.

متقاضیانی می‌توانند نسبت به انتخاب رشته‌های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان اقدام کنند که در آزمون اختصاصی دانشگاه فرهنگیان در اردیبهشت‌ماه سال جاری (در روز‌های پنجشنبه و جمعه به تاریخ ۶ و ۷ اردیبهشت ماه) در آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ (نوبت اول) شرکت کرده باشند.

به داوطلبان توصیه می‌شود مطابق شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو- معلم سال ۱۴۰۳، ابتدا فرم پیش‌نویس مندرج در انتهای دفترچه مذکور را تکمیل و سپس بر اساس فرم پیش‌نویس با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور، در مدت زمان کوتاه‌تر و بدون خطا نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته خود اقدام کنند و پس از تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی و دریافت کد پیگیری، یک نسخه پرینت از فرم انتخاب رشته تهیه و نزد خود نگهداری کنند.

منبع: ايسنا
 

نظرسنجی

اگر در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری شرکت می‌کنید، به کدام یک از گزینه‌های تایید شده رای خواهید داد؟

اخبار مرتبط سایر رسانه ها