|

آتش‌سوزی گسترده در بزرگراه آزادگان تهران/ عکس

آخرین اخبار و جزئیات در خصوص آتش‌سوزی یک کارگاه در بزرگراه آزادگان تهران اعلام شد.

آتش‌سوزی گسترده در بزرگراه آزادگان تهران/ عکس

به گزارش شبکه شرق، جزئیات آتش‌سوزی کارگاه تولید مبلمان در بزرگراه آزادگان تهران اعلام شد. یک کارگاه تولید مبلمان در بزرگراه آزادگان دچار حریق شد.

در ساعت ۳:۵۰ بامداد امروز «چهارشنبه، ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳»، یک مورد حادثه حریق در یک کارگاه تولید مبلمان به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی، آتش‌نشانان دو ایستگاه ۱۲۹ و ۵۹ را به همراه خودروی حامل دستگاه تنفسی، تانکر آب و دیگر تجهیزات اطفای حریق به محل حادثه واقع در مسیر غرب به شرق بزرگراه آزادگان، خیابان عرفان اعزام کرد.

با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که حریق در یک کارگاه تولید مبلمان به مساحت حدود ۵۰۰ متر مربع رخ داده است. هنگام حضور آتش‌نشانان در محل این کارگاه کاملاً شعله‌ور شده و شعله‌های آتش در حال سرایت به دیگر کارگاه‌ها و اماکن مجاور بود.

در این شرایط نیروهای آتش‌نشانی اقدامات خود برای مهار و اطفاء حریق را آغاز کرده و پس از قطع جریان اصلی برق و گاز کارگاه، با به‌کارگیری دستگاه های تنفسی و تجهیزات خاموش کننده از چهار جهت به کانون آتش نزدیک شده و عملیات مهار شعله‌های آتش را آغاز کردند؛ در نتیجه این اقدامات نیز از گسترش آتش جلوگیری شد.

در ادامه نیز آتش‌نشانان موفق شدند که شعله‌های آتش در این کارگاه را به‌طور کامل مهار و خاموش کنند. همچنین گروهی دیگر از آتش‌نشانان نیز اقدام به جستجو در این کارگاه کردند که خوشبختانه در جریان آن هیچ مورد فوتی یا مصدوم ناشی از این حریق مشاهده نشد.

آتش‌نشانان پس لکه‌گیری و ایمن‌سازی محل به ماموریت خود خاتمه داده و به ایستگاه بازگشتند. همچنین کارشناسان آتش‌نشانی نیز اقدامات خود برای یافتن علت این حادثه را آغاز کردند.

آتش سوزی در بزرگراه آزادگان تهران

آتش سوزی در بزرگراه آزادگان تهران

منبع: ايسنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها