|

مراجعه بیش از هزار خوزستانی به بیمارستان‌‌ها در پی گرد و غبار امروز

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: مجموع مراجعان به بیمارستان‌ها یک هزار و ۶۹ نفر بوده ااست که ۸۸ نفر در مراکز درمانی بستری و بقیه به صورت سرپایی درمان و از بیمارستان‌ها ترخیص شدند.

مراجعه بیش از هزار خوزستانی به بیمارستان‌‌ها در پی گرد و غبار امروز

به گزارش شبکه شرق، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از مراجعه یک هزار و ۶۹ نفر با مشکلات تنفسی به بیمارستان‌ ها در پی وقوع گرد و غبار امروز خبر داد. 

 

میثم معزی امروز (۱۰ اردیبهشت‌ماه) در گفت‌وگوی رسانه‌ای اظهار کرد: از آغاز پدیده گرد و خاک از بامداد تا ساعت ۷ صبح امروز (۱۰ اردیبهشت‌ماه) ۸۱۵ نفر و از ساعت ۷ صبح تا ساعت ۱۳، ۲۵۴ نفر به اورژانس بیمارستان‌ها مراجعه کردند.
 
وی افزود: مجموع مراجعان به بیمارستان‌ها یک هزار و ۶۹ نفر بوده ااست که ۸۸ نفر در مراکز درمانی بستری و بقیه به صورت سرپایی درمان و از بیمارستان‌ها ترخیص شدند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز بیان کرد: مطابق معمول روزهای گرد و غبار، کلیه بیمارستان‌ها آماده ارائه خدمات به مراجعان هستند و از هم استانی‌ها می‌خواهیم در این شرایط ضمن تردد حداقلی در فضای باز، از کودکان، سالمندان و کسانی که دارای بیماری‌های زمینه‌ای قلبی و ریوی هستند، مراقبت کنند.

 

منبع: ایسنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها