|

پیش‌فروش بلیت اتوبوس سفرهای نوروز

جزئیات و زمان آغاز پیش‌فروش بلیت‌های اتوبوس نوروزی ناوگان عمومی جاده‌ای اعلام شد.

پیش‌فروش بلیت اتوبوس سفرهای نوروز

به گزارش شبکه شرق، پیش‌فروش بلیت‌های نوروزی ناوگان عمومی مسافربری جاده‌ای به صورت حضوری و اینترنتی از ۲۰ اسفند آغاز می‌شود.

به نقل از سازمان راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای، داریوش باقرجوان، مدیرکل دفتر حمل‌و‌نقل مسافر این سازمان، گفت: پیش‌فروش اینترنتی بلیت اتوبوس از طریق سایت‌های اینترنتی، سایت‌های استانی و سایت‌های اختصاصی شرکت‌های حمل و نقل مسافر از ۲۰ اسفندماه انجام می‌شود و با انجام سفرهای برنامه‌ای کاربران، خدمات‌رسانی مناسب‌تری در بخش حمل و نقل جاده‌ای فراهم می‌شود.

مدیرکل دفتر حمل‌و‌نقل مسافر سازمان راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای با بیان اینکه ارائه کد ملی و تلفن همراه هنگام خرید بلیت از طرف مسافران الزامی است، افزود: با توجه به افزایش تقاضا در برخی مسیرها، از سوی استان‌ها نیازسنجی انجام می‌شود و حداکثر ظرفیت ناوگان برای خدمات رسانی به کار گرفته می‌شود.

مدیرکل دفتر حمل‌و‌نقل مسافر سازمان راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای تاکید کرد: افزون بر ۱۱ هزار دستگاه اتوبوس، ۱۹ هزار دستگاه مینی بوس و ۳۰ هزار دستگاه سواری کرایه در ایام نوروز در محورهای مختلف درون استانی و برون استانی، مسافران را جابه جا می‌کنند.

منبع: مهر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها