|

انرژی‌درمانی و مدیتیشن قربانی گرفت

فردی که به بهانه انرژی‌درمانی و مدیتیشن با گرفتن عکس از طعمه‌های خود اقدام به اخاذی می‌کرد، دستگیر شد.

انرژی‌درمانی و مدیتیشن قربانی گرفت

به گزارش شبکه شرق، سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری از دستگیری متهمی که به بهانه انرژی درمانی با گرفتن عکس از طعمه‌های خود اقدام به اخاذی می‌کرد، خبر داد.

سرهنگ رضا صادقی‌پور، سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری پایتخت اظهار داشت: روز گذشته در پی مراجعه و طرح شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اخاذی از وی توسط مرد جوانی، رسیدگی موضوع را تیمی از مأموران عملیات کلانتری ۱۰۶ نامجو بر عهده گرفتند.

او با بیان اینکه در بررسی‌های تخصصی به عمل‌آمده مشخص شد متهم با تبلیغات در فضای مجازی با موضوع انرژی درمانی اقدام به اغفال و اخاذی از شاکی کرده است، افزود: با هماهنگی‌های قضایی، مأموران متهم را در حالی که جهت اخاذی به شهروند دیگری مراجعه کرده بود غافلگیر و دستگیر کردند.

سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری پایتخت تصریح کرد: متهم در تحقیقات اولیه به بزه انتسابی و فریب و اخاذی از شهروندان معترف شده و پس از استعلام سوابق متهم مشخص شد متهم دارای سوابق متعدد و پرونده کیفری است.

سرهنگ صادقی‌پور با اشاره به اینکه شهروندان به هیچ عنوان در فضای مجازی و حقیقی فریب این فرصت‌طلبان را نخورند و هر گونه موارد مشکوک را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند، در پایان تاکید کرد: تاکنون سه نفر از شاکیان متهم را شناسایی کرده‌اند و تحقیقات بیشتر برای کشف جرایم احتمالی متهم دارد.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها