|

هشدار مهم به تهرانی‌ها/ در این منطقه تردد نکنید!

پلیس راهور تهران بزرگ از شهروندان و رانندگان درخواست کرد به این سمت از خیابان کارگر که به علت فرونشست زمین محدودیت اعمال شده، تردد نداشته باشند.

هشدار مهم به تهرانی‌ها/ در این منطقه تردد نکنید!

به گزارش شبکه شرق، معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از اعمال محدودیت در خیابان کارگر به علت فرونشست زمین خبر داد و گفت: شهروندان فعلاً در این محدوده تردد نکنند.

سرهنگ فیروز کشیر، معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در این خصوص گفت: در ساعت ۲۲:۳۰ شب گذشته «پنج‌شنبه، پنجم بهمن ماه»، در محدوده خیابان کارگر به شمال بالاتر از میدان قزوین، در سطح آسفالت این معبر به عمق حدودی دو متر و عرض کامل خیابان نشست روی داده است.

او  افزود: نشست آسفالت در این محدوده باعث مسدود شدن کامل مسیر جنوب به شمال خیابان کارگر شده است.

سرهنگ کشیر بیان داشت: به همین خاطر در خیابان کارگر از قبل از میدان قزوین توسط تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ محدودیت اعمال گردیده است و به همین منظور در مسیر جنوب به شمال ابتدای خیابان کارگر از میدان قزوین بسته شده ولی گردش‌ها در حال انجام است.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: تیم‌های منطقه ۱۱ پلیس راهور تهران بزرگ به همراه عوامل امدادی، آتش نشانی، آب و فاضلاب و شرکت گاز در محل حضور دارند و مشغول اقدامات خود جهت روان‌سازی ترافیک و تامین ایمنی نظم عبور و مرور هستند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از شهروندان و رانندگان خواست که سفرهای خود را مدیریت کرده و به این سمت از خیابان کارگر که محدودیت اعمال شده، تردد نداشته باشند و رانندگانی که قصد تردد از این مسیر را دارند، در محورهای جایگزین تردد کنند.

سرهنگ کشیر تاکید کرد: به محض اینکه این محل گشایش یافت، اطلاع‌رسانی‌های لازم انجام خواهد شد و به سمع و نظر شهروندان خواهد رسید.

منبع: مهر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها