|

آخرین اخبار و جزئیات از انفجار در گرمسار

انفجار در شهرک صنعتی گرمسار تا این لحظه منتفی بوده و ‌صدای انفجار مهیب در گرمسار در نواحی صنعتی نبوده است. این صدا پیش‌ازظهر امروز در گرمسار شنیده و سبب وحشت مردم شده است.

آخرین اخبار و جزئیات از انفجار در گرمسار

به گزارش شبکه شرق، شنیده شدن صدای مهیب در حوالی گرمسار سبب رعب و وحشت مردم این شهر شده است، اما عجیب‌تر از شنیده شدن این صدا، مشخص نبودن علت آن تا این لحظه است. این چهارمین حادثه در یک هفته اخیر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان سمنان است؛ در این حوادث تاکنون، چهار نفر جان باخته‌اند.

خبرگزاری «تسنیم» نوشت: براساس پیگیری خبرنگار تسنیم، انفجار در شهرک صنعتی گرمسار تا این لحظه منتفی بوده و ‌صدای انفجار مهیب در گرمسار در نواحی صنعتی نبوده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گرمسار گفت: شنیده شدن صدای انفجار مهیب در گرمسار مربوط به نواحی صنعتی نبوده است. این صدا پیش‌ازظهر امروز در گرمسار شنیده و سبب وحشت مردم شد.

بهنام بختیاری، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گرمسار اظهار داشت: بر اساس پایش انجام‌شده و حضور نیروها به مناطق و نواحی صنعتی مشخص شد که صدای انفجار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی گرمسار نبوده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گرمسار با بیان اینکه خوشبختانه صدای مهیب شنیده‌شده از شهرک صنعتی این شهرستان نبوده است گفت: تاکنون منبع و نشانی از این انفجار مشخص نشده است.

رضاخانی، فرماندار گرمسار نیز ضمن تایید شنیده شدن صدای انفجار گفت: این مهم در دست بررسی است.

فرماندار گرمسار با اعلام اینکه وقوع انفجار یا حادثه در نواحی مسکونی و صنعتی حوزه استحفاظی شهرستان گرمسار صحت ندارد گفت: موضوع در دست بررسی است.

منبع: تسنیم
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها