|

فرمانده انتظامی تهران: دسترسی ۱۰ دقیقه‌ای به موادمخدر در تهران کذب است

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: دسترسی ۵ تا ۱۰ دقیقه‌ای به موادمخدر اشتباه است و با طرح‌ها و کارهایی که پلیس در مناطق پرخطر گذشته انجام داده است، مدت زمان دسترسی به مواد مخدر بیشتر از این عددها شده است.

فرمانده انتظامی تهران: دسترسی ۱۰ دقیقه‌ای به موادمخدر در تهران کذب است

به گزارش شبکه شرق، سردار عباسعلی محمدیان؛ فرمانده انتظامی تهران بزرگ در واکنش به برخی ادعا‌ها مبنی بر دسترسی ۵ تا ۱۰ دقیقه به موادمخدر اظهار کرد: چنین چیزی اشتباه است و با طرح‌ها و کار‌هایی که پلیس در مناطق پر خطر گذشته انجام داده است، مدت زمان دسترسی به مواد مخدر بیشتر از این عدد‌ها شده است.

وی افزود: می‌توانید بروید و مناطقی که در گذشته در تهران پرخطر بودند را مشاهده کنید، اگر مثل گذشته بود و همان وضعیت را دیدید، یقه پلیس را بگیرید!

ادعای یک مددکار: زمان دسترسی به مواد مخدر در ایران به ۵ دقیقه رسید!

یک هفته پیش، موسوی چلک یک مددکار اجتماعی در گفتگو با یکی از رسانه‌ها ادعا کرده بود: سطح دسترسی به مواد مخدر در ایران در ۵ دقیقه است، البته در سطح کلان عددی که مسئولین اعلام کردند، تقریبا ۷ دقیقه است. خوش‌بینانه هم که به این ماجرا نگاه کنیم، مدت زمان لازم برای دسترسی به مواد مخدر بیش از ۱۰ دقیقه نیست.

 

افزایش ظرفیت مراکز پذیرش معتادان متجاهر تا پایان سال ۱۴۰۲/ طرح جمع‌آوری معتادان و خرده‌فروشان دائمی است نه مقطعی

بر اساس این خبر؛ پلیس تهران بزرگ به دنبال دستور سردار رادان؛ فرمانده کل انتظامی طرح‌های مستمر و دائمی در مناطق پرخطر تهران (شوش، مولوی، هرندی و دروازه غار) برگزار کرده و معتقد است که مانند گذشته این محل‌ها پاتوق معتادان و خرده‌فروشان مواد مخدر نیست.

 

منبع: تسنیم
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها