|

جزئیات جدید از شایعه مسمومیت دانش آموزان یک مدرسه در شهر قدس

۲ دانش آموز دختر خاطی در شهرستان قدس (تهران) که با انتشار گازاشک آور(اسپری) موجب رعب و وحشت و انتشار شایعه مسمومیت در میان دانش آموزان شده بودند، شناسایی و والدین آنها به مدرسه فراخوانده شدند.

جزئیات جدید از شایعه مسمومیت دانش آموزان یک مدرسه در شهر قدس

به گزارش شبکه شرق، ۲ دانش آموز دختر خاطی در شهرستان قدس (تهران) که با انتشار گازاشک آور(اسپری) موجب رعب و وحشت و انتشار شایعه مسمومیت در میان دانش آموزان شده بودند، شناسایی و والدین آنها به مدرسه فراخوانده شدند.

 
یک منبع آگاه با تشریح جزییات این خبر گفت: یکی از دانش آموزان هنرستان دخترانه ولایت شهر قدس (استان تهران) روز گذشته(سه شنبه) ، یک اسپری گاز اشک آور فلفل را با خود به مدرسه آورده بود.
 
وی افزود: یکی از همکلاسی‌های او با اطلاع از این کار، اسپری را از کیف درآورده و از روی کنجکاوی چند پاف از آن را در فضای کلاس منتشر می کند که همین کار باعث تشنج و نگرانی دانش آموزان می شود.
 
این منبع آگاه اظهار داشت: به همین دلیل و با اعلام مدیران مدرسه به مرکز فوریت های پزشکی، نیروهای درمانی با آمبولانس برای امدادرسانی به دانش آموزان به مدرسه مراجعه می کنند که البته هیچ یک از دانش آموزان دچار مشکل و مسمومیت تشخیص داده نمی شوند.
 
به گفته وی، در ادامه و با بررسی دوربین های مداربسته مدرسه اصل ماجرا مشخص و ضمن شناسایی ۲ دانش آموز خاطی، والدین آنها به مدرسه فراخوانده شدند.
 
منبع: ایرنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها