|

رئیس پلیس مهاجرات و گذرنامه فراجا:

مراجعه حضوری زائران برای دریافت گذرنامه ضرورت ندارد

رئیس پلیس مهاجرات و گذرنامه فراجا گفت: تمامی هموطنان می‌توانند از طریق سامانه پلیس من اقدام به دریافت گذرنامه زیارتی کنند.

مراجعه حضوری زائران برای دریافت گذرنامه ضرورت ندارد

به گزارش شبکه شرق، رئیس پلیس مهاجرات و گذرنامه فراجا باتاکید بر اینکه نیازی به مراجعه حضوری برای دریافت گذرنامه نیست، گفت: تمامی هموطنان می‌توانند از طریق سامانه پلیس من اقدام به دریافت گذرنامه زیارتی کنند.

 
 

سردار علی ذوالقدری روز دوشنبه اضافه کرد: شاهد استقبال بی‌نظیر مردم کشور برای حضور در اربعین حسینی هستیم که البته بار ترافیک صدور مجوز خروج و گذرنامه را افزایش داده است.

وی در پاسخ به انتقاد مردم از صف‌های طولانی در ادارات گذرنامه و مراکز پلیس +۱۰ گفت: تمامی مراحل ثبت مدارک و دریافت گذرنامه به صورت غیرحضوری امکان پذیر است و ضرورتی برای حضور متقاضیان در مراکز مذکور وجود ندارد.

رئیس پلیس مهاجرات و گذرنامه فراجا سامانه "پلیس من" را بهترین شیوه برای دریافت گذرنامه دانست و افزود: تمامی مراحل در این سامانه قابل اجرا و در صورت تایید ظرف مدت حداکثر ۵ روز گذرنامه زیارتی صادر و از طریق پست برای متقاضیان و زائران اربعین ارسال خواهد شد.

سردار ذوالقدر زیرساخت سامانه و اپلیکیشن پلیس من را نیز قوی و آسان توصیف کرد و از مردم خواست تا حد ممکن از مراجعه حضوری خودداری کنند.

وی همچنین تاکید کرد که زائران نباید دریافت گذرنامه و مجوزهای خروج را به روزهای پایانی اربعین موکول کنند و برای جلوگیری از ترافیک زائران هرچه سریع‌تر نسبت به دریافت گذرنامه اقدام کنند.

 

منبع: ایرنا
 

نظرسنجی

لاجوردی، نماینده مجلس گفته: «تا ۳ سال آینده با قانونی که تصویب کردیم، جامعه در با حجاب شدن تغییر چشمگیری می‌کند.» آیا قانون «عفاف و حجاب» می‌تواند به رعایت حجاب منجر شود؟