|

بسته‌های رومینگ ویژه نوروز 1403 همراه اول معرفی شدند

سرآغاز فصل بهار همواره فرصتی مطلوب برای انجام سفرهای نوروزی است و به این مناسبت همراه اول بسته‌های رومینگ ویژه نوروز 1403 خود را برای سفرهای زیارتی و سیاحتی نوروزی معرفی کرد.

بسته‌های رومینگ ویژه نوروز 1403 همراه اول معرفی شدند

سرآغاز فصل بهار همواره فرصتی مطلوب برای انجام سفرهای نوروزی است و به این مناسبت همراه اول بسته‌های رومینگ ویژه نوروز 1403 خود را برای سفرهای زیارتی و سیاحتی نوروزی معرفی کرد. همراه اول به عنوان نخستین و بزرگ‌ترین اپراتور تلفن همراه کشور با توجه به دغدغه‌های مردم، «کمپین نوروزی 1403» را نیز مانند کمپین سال گذشته با ایجاد بهترین تجربه ارتباطی در قالب قراردادهای تجاری با اپراتورهای مختلف دنیا در حوزه «سرویس رومینگ بین‌الملل» طراحی و پیاده‌سازی کرده است. مسافران می‌توانند با خرید بسته‌های اینترنت بین‌المللی و مکالمه رومینگ همراه اول، علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌های سفر، از طریق شبکه‌های اجتماعی به صورت نامحدود با نزدیکان خود در ارتباط باشند. یکی از مزیت‌های دیگر استفاده از بسته‌های رومینگ، علاوه بر دسترسی به کلیه وب‌سایت‌های بانکی و دولتی ایرانی، عدم نیاز به هزینه ارزی برای خرید سیم‌کارت و بسته‌های اپراتورهای خارجی است. گردشگران ایرانی با استفاده از سرویس دیتای رومینگ، دسترسی رایگان به پرتال، فروشگاه و اپلیکیشن همراه اول خواهند داشت. برای سهولت بیشتر برای مشتریان سازمانی، امکان خرید بسته‌های رومینگ برای دیگران با ارائه فاکتور رسمی از فروشگاه یا اپلیکیشن «همراه من» وجود دارد. این کمپین با لحاظ مقاصد پرتردد ایرانیان و تأمین نیاز طیف‌های مختلف مشترکان، بسته‌های رومینگ ویژه کشورهای منطقه نوروز، عراق، ترکیه، امارات و دور دنیا (در بیش از صد اپراتور خارجی) را به تمامی ایرانیانی که قصد سفر به کشورهای خارجی در ایام نوروز را دارند، با استفاده از کد دستوری «*‌10‌* 40#» پیشنهاد می‌کند. بسته‌های رومینگ نوروزی در دو نوع «اینترنت بین‌المللی نامحدود» و «مکالمه دور دنیا» تهیه شده است.

بسته ویژه رومینگ با عراق

بسته نوروزی تدارک دیده‌شده برای مسافران کشور عراق، «اینترنت نامحدود هفت‌روزه» است که با قیمت 500 هزار تومان ارائه می‌شود.

بسته ویژه رومینگ با ترکیه

مسافران نوروزی ترکیه نیز می‌توانند با خرید و فعال‌سازی «اینترنت نامحدود 10روزه» به قیمت 500 هزار تومان از هدایای «20 دقیقه مکالمه و 20 پیامک» بهره‌مند شوند.

بسته ویژه رومینگ با امارات

مشترکانی که قصد عزیمت به امارات متحده عربی را دارند، می‌توانند بسته «اینترنت نامحدود هف‌روزه» را با قیمت 500 هزار تومان خریداری و فعال‌سازی کنند و از هدایای «30 دقیقه مکالمه و 30 پیامک» نیز بهره‌مند شوند.

بسته‌های ویژه رومینگ دور دنیا

سایر مشترکان همراه اولی که علاقه‌مند هستند در سفرهای نوروزی خود به چندین کشور منطقه یا کشورهای اروپایی و آسیایی سفر کنند و بدون خرید سیم‌کارت خارجی از بسته‌های مقرون‌به‌صرفه اینترنت یا مکالمه رومینگ بین‌المللی استفاده کنند، می‌توانند بسته‌های رومینگ دور دنیا ویژه ایام نوروز 1403 را انتخاب کنند. متقاضیان می‌توانند بسته به نیاز خود یکی از دو بسته «اینترنت نامحدود هفت‌روزه» یا «25 دقیقه مکالمه 14روزه» را انتخاب کنند. بسته اینترنت نامحدود هفت‌روزه دور دنیا به قیمت یک میلیون تومان عرضه می‌شود و قیمت بسته 25 دقیقه مکالمه 14روزه دور دنیا نیز با هدیه 25 پیامک، 480 هزار تومان است. دسترسی به فهرست کشورهای طرف قرارداد بسته‌های اینترنت و مکالمه رومینگ دور دنیا از طریق نشانی https://mci.ir/roaming ممکن است. شایان ذکر است که بسته‌های نامحدود دیتا، شامل سیاست مصرف منصفانه می‌شود؛ به این معنی که سقف سرعت بعد از مقدار مشخص‌شده، به 128 کیلوبیت در ثانیه می‌رسد و تا پایان مدت زمان اعتبار، ارتباط مشترک با شبکه دیتا (اینترنت بین‌المللی) برقرار خواهد بود. متقاضیان فقط باید قبل از ورود به کشور مقصد از فعال‌بودن سرویس رومینگ خود مطلع باشند که این کار با شماره‌گیری کد دستوری *10*291# یا مراجعه به منوی رومینگ در اپلیکیشن همراه من ممکن است. فعال‌سازی بسته‌های مرتبط با این کمپین که از هم‌اکنون تا پایان موعد سفرهای نوروزی (نیمه فروردین‌ماه 1402) ادامه دارد، از طریق کدهای دستوری موجود در صفحه این کمپین در پرتال همراه اول، فروشگاه آنلاین همراه اول و اپلیکیشن «همراه من» امکان‌پذیر است.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها