|
کدخبر: 848146

در مورد آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ چه می‌دانید؟

با دیجیتالی تر شدن جامعه، بدیهی است که بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ نیز توسعه یابد. مسئولیت‌ها و وظایف مرتبط با بازاریابی دیجیتال رشد کرده‌اند و شامل طراحی وب، تولید محتوا، تحقیقات بازار و طراحی گرافیک و ... می‌شوند.

تعداد کاربران فعال اینترنت در 20 سال گذشته هر سال افزایش یافته است. پیشرفت های تکنولوژیکی جامعه تاثیر خیره کننده ای بر بازاریابی داشته است. بازاریابی به عنوان یک کار ساده برای ارسال یک آگهی در روزنامه یا خرید آگهی در طول یک برنامه تلویزیونی محبوب شروع شد. از آن روزها خیلی وقت است که می گذرد!

با دیجیتالی تر شدن جامعه، بدیهی است که بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ نیز توسعه یابد. مسئولیت‌ها و وظایف مرتبط با بازاریابی دیجیتال رشد کرده‌اند و شامل طراحی وب، تولید محتوا، تحقیقات بازار و طراحی گرافیک و ... می‌شوند. تعداد بسیار کمی از افراد در جهان وجود دارند که در همه این زمینه ها استعداد و مهارت داشته باشند و آزانس های دیجیتال مارکتینگ برای انجام تخصصی هر کدام از این وظایف ایجاد شده اند.

 

آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟

آژانس بازاریابی دیجیتال یک آژانس بازاریابی است که بر چشم انداز در حال تغییر عصر دیجیتال تمرکز دارد. آژانس‌های بازاریابی دیجیتال، برخلاف سایر گروه‌های بازاریابی، عمدتاً بر روی استفاده از فناوری‌های جدید و تکنیک‌های مدرن برای تقویت شهرت و فروش مشتریان خود تمرکز می‌کنند. آژانس های بازاریابی دیجیتال متشکل از چندین نفر متخصص در زمینه های مختلف دیجیتال مارکتینگ هستند. آنها در کنار هم قادر به ارائه خدمات جامعی هستند که باعث افزایش درآمد و نرخ تبدیل برای مشتریان خود می شود.

 

آژانس دیجیتال مارکتینگ چه کاری انجام می دهد؟

در یک مفهوم گسترده، آژانس های بازاریابی دیجیتال دقیقاً همان کاری را انجام می دهند که آژانس های بازاریابی سنتی انجام می دهند. آنها برای توسعه برند و افزایش فروش شما کار می کنند. وجه تمایز کاری که در آژانس های بازاریابی دیجیتال وجود دارد، در نحوه و روش کار آنها بر روی برند و استراتژی بازاریابی شما است. آژانس‌های بازاریابی دیجیتال کارهای هدفمند و متمرکزی را انجام می‌دهند که آژانس‌های سنتی قادر به ارائه آن نیستند. آنها تصمیمات مبتنی بر داده را می گیرند که بر طراحی وب، استراتژی تبلیغات و بهینه سازی موتور جستجوی آنها تأثیر می گذارد. در یک چشم انداز دیجیتالی همیشه در حال تغییر، این خدمات کلیدی برای جذب مشتریان مکرر و هدایت ترافیک قابل اعتماد به سایت شما هستند.

 

آژانس های دیجیتال مارکتینگ چه خدماتی ارائه می دهند؟

خدماتی که آژانس‌های بازاریابی دیجیتال ارائه می‌دهند از آژانسی به آژانس دیگر متفاوت است، اما خدمات محبوبی وجود دارد که می‌توانید در اکثر آژانس‌های بازاریابی دیجیتال پیدا کنید:

 • طراحی سایت
 • توسعه وب سایت
 • توسعه برند
 • طراحی گرافیک
 • کپی رایتینگ
 • کمپین های ppc
 • بهینه سازی نرخ تبدیل
 • خدمات سئو
 • بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی
 • اینفلوئنسر مارکتینگ
 • ایمیل مارکتینگ
 • کمپین های موبایلی
 • بیانیه مطبوعاتی و کمپین های رسانه ای

به خاطر داشته باشید که فقط به این دلیل که یک آژانس خدماتی را ارائه می دهد به این معنی نیست که دقیقاً همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید. به عنوان مثال یک آژانس دیجیتال مارکتینگ که مشاوره سئو آن زبانزد همگان است، دلیل نمی شود خدمات طراحی سایت را نیز به همان کیفیت ارائه دهد!

 

چگونه یک آژانس دیجیتال مارکتینگ می تواند به شما کمک کند؟

آیا می توانید به مشکلی در تجارت خود فکر کنید که نیاز به راه حل دارد؟ آیا ممکن است به اطلاعات بیشتری از مشتریان خود نیاز داشته باشید؟ آیا بازدیدکنندگان سایت شما چیزی نمی خرند یا به اندازه کافی خرید نمی کنند؟ آیا حضور شما در رسانه های اجتماعی کم است یا محتوایی برای مدیریت رسانه های اجتماعی خود ندارید؟

به عنوان یک صاحب کسب و کار، ممکن است وسوسه شوید که همه این مسائل را خودتان حل کنید! با توجه به پیچیدگی و حجم کاری بالای بازاریابی دیجیتال این کار تقریبا غیر ممکن است.

به جای این کار با یک آژانس دیجیتال مارکتینگ تماس بگیرید تا ببینید دقیقا چگونه می توانند به تجارت شما کمک کنند. اکثر آژانس های دیجیتال مارکتینگ مشاوره رایگان نیز ارائه می دهند. این مشاوره ها به خودی خود می توانند در یادگیری اینکه چه جنبه هایی از کسب و کار شما نیاز به بهبود دارند، بسیار مفید باشد. آژانس های دیجیتال مارکتینگ معتبر به شما کمک می کنند حضور آنلاین خود را تقویت کنید، ترافیک را به سمت سایت خود هدایت کنید، فروش را افزایش دهید و یک تمایز واقعی بین رقبای خود ایجاد کنید.