|

نتایج روز دوم و برنامه امروز بازی‌های فوتبال یورو ۲۰۲۴

امروز نیز سه بازی دیگر از مرحله گروهی یورو ۲۰۲۴ برگزار می‌شود که در بازی اول از ساعت ۱۶:۳۰، در گروه D، تیم ملی هلند در ورزشگاه فولکس پارک شهر هامبورگ به مصاف لهستان می‌رود.

نتایج روز دوم و برنامه امروز بازی‌های فوتبال یورو ۲۰۲۴

به گزارش شبکه شرق، روز دوم مرحله گروهی جام ملت‌های اروپا «یورو ۲۰۲۴»، با برتری مدعیان اصلی صعود از گروه مرگ به پایان رسید.

امروز «یک‌شنبه، ۲۷ خرداد ۱۴۰۳»، سه بازی دیگر از مرحله گروهی  جام ملت‌های اروپا «یورو ۲۰۲۴» برگزار می‌شود که در بازی اول از ساعت ۱۶:۳۰، در گروه «D» تیم ملی هلند در ورزشگاه فولکس پارک شهر هامبورگ به مصاف لهستان می‌رود.

در دومین روز از مرحله گروهی یورو ۲۰۲۴، روز گذشته «شنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۳»، سه مسابقه برگزار شد که در نخستن آن‌ها از گروه «A»، تیم ملی سوئیس با نتیجه سه بر یک، از سد مجارستان گذشت تا همچون آلمان میزبان سه امتیازی شود و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به ژرمن‌ها در رده دوم جدول این گروه قرار بگیرد.

در بازی دوم از گروه دوم، گروه مرگ مسابقات تیم ملی اسپانیا برابر کرواسی با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی رسید که در این بازی آلوارو موراتا، فابین رویس و دنی کارواخال گلزنی کردند. در دومین بازی این گروه و آخرین بازی روز دوم هم ایتالیایی‌ها به مصاف آلبانی رفتند و با وجود دریافت سریعترین گل تاریخ یورو در ثانیه ۲۳، با گل‌های زوج اینتری، آلساندرو باستونی و نیکولو بارلا در عرض ۱۵ دقیقه کامبک زدند و در نهایت بازی را با نتیجه ۲ بر یک بردند. به این ترتیب اسپانیا و ایتالیا هر دو با سه امتیاز و برحسب تفاضل گل در رده‌های اول و دوم جدول گروه «B» قرار گرفتند و آماده نبرد رودرروی پنجشنبه شب شدند.

امروز نیز سه بازی دیگر از مرحله گروهی برگزار می‌شود که در بازی اول از ساعت ۱۶:۳۰، در گروه «D» تیم ملی هلند در ورزشگاه فولکس پارک شهر هامبورگ به مصاف لهستان می‌رود.

در بازی دوم از گروه «C» که ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه «ام‌اچ‌پی آره‌نا»ی شهر اشتوتگارت آغاز خواهد شد، دانمارک و اسلوونی برابر یکدیگر قرار خواهند گرفت.

در سومین و آخرین بازی که آن هم از گروه «C» است، از ساعت ۲۲:۳۰، در ورزشگاه «شالکه آره‌نا»ی شهر گلزن‌کرشن، انگلیس مقابل صربستان صف‌آرایی خواهد کرد.

 

منبع: تسنیم
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها