|

واکنش باشگاه ذوب آهن به پیدا شدن ادعیه و جادو در رختکن پرسپولیس

باشگاه ذوب آهن اصفهان اعلام کرد: در پی انتشار خبر عجیب و مضحک پیرامون پیدا شدن ادعیه و جادو! در رختکن تیم پرسپولیس، جهت روشن شدن افکار عمومی اعلام می‌نماییم باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب‌آهن قویاً خبر مذکور را تکذیب کرده و بازی‌های رسانه‌ای از این دست را در شأن دو باشگاه بزرگ پرسپولیس و ذوب‌آهن نمی‌داند.

واکنش باشگاه ذوب آهن به پیدا شدن ادعیه و جادو در رختکن پرسپولیس

به گزارش شبکه شرق، دقایقی قبل از بازی ذوب آهن تصاویر عجیبی از رختکن پرسپولیس منتشر شد که سرخ‌ها دست‌نوشته‌های عجیب پیدا کرده بودند و شائبه گذاشتن جادو در رختکن این تیم را قوت بخشید.

در همین خصوص باشگاه ذوب آهن با انتشار اطلاعیه‌ای این خبر را مضحک و بازی رسانه‌ای دانست. این باشگاه نوشت: "در پی انتشار خبر عجیب و مضحک پیرامون پیدا شدن ادعیه و جادو! در رختکن تیم پرسپولیس، جهت روشن شدن افکار عمومی اعلام می‌نماییم باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب‌آهن قویاً خبر مذکور را تکذیب نمود و بازی‌های رسانه‌ای از این دست را در شأن دو باشگاه بزرگ پرسپولیس و ذوب‌آهن نمی‌داند.

شایان‌ ذکر است که باشگاه ذوب آهن پیگیری قضایی موضوع مذکور را حق خود دانسته و با جدیت، راستی آزمایی و ورود کمیته اخلاق و نهادهای ذی‌ربط جهت برخورد با این موضوع را خواستار است."

 

منبع: ورزش سه
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها