|

دستگیری رئیس باشگاه ترکیه‌ای در پی ضرب‌وشتم داور

رئیس باشگاه آنکاراگوجو ترکیه که پس از بازی پانزدهمین هفته سوپرلیگ فوتبال این کشور برابر ریزه‌اسپور (یک - یک) به داور حمله کرده بود، توسط ماموران انتظامی بازداشت شد.

دستگیری رئیس باشگاه ترکیه‌ای در پی ضرب‌وشتم داور

به گزارش شبکه شرق، پلیس ترکیه در پی ضرب‌وشتم داور، رئیس باشگاه آنکاراگوجو را دستگیر کرد.

فاروک کوجا رئیس باشگاه آنکاراگوجو ترکیه که پس از بازی پانزدهمین هفته سوپرلیگ فوتبال این کشور برابر ریزه‌اسپور (یک - یک) به داور حمله کرده بود، توسط ماموران انتظامی بازداشت شد. روزنامه‌نگار ترکیه‌ای یاگیز سابینس‌اوغلو این موضوع را در شبکه اجتماعی X (توئیتر سابق) گزارش کرد.

سه نفر دیگر که در این درگیری شرکت داشتند نیز دستگیر شدند. پیش از این مشخص شده بود که کوجا تحت نظارت ماموران انتظامی به بیمارستان اعزام شده و پس از این حادثه تحت مراقبت‌های پزشکی قرار گرفته است. همچنین رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه و علی یرلیکایا وزیر کشور رئیس باشگاه آنکاراگوجو را به دلیل ضرب و شتم داور محکوم کردند.

بر اساس این گزارش؛ فاروک کوجا، رئیس باشگاه آنکاراگوجو به آسیب بدنی به یک کارمند عمومی متهم شد. تمامی مظنونانی که پس از بازی سوپرلیگ ترکیه میان تیم‌های آنکاراگوجو - ریزه‌اسپور فرار کرده و بر اساس قانون کیفری ترکیه به خشونت علیه داور مسابقه دست زده‌اند، به ایجاد صدمه بدنی و تهدید یک کارمند دولتی در حین اجرای بازی متهم خواهند شد.

 

منبع: تسنیم
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها