|

واکنش ورزشگاه آزادی به بستن پیست اتومبیلرانی: پلمب نکردیم، اجازه مسابقه نمی‌دهیم!

مدیر مجموعه ورزشی آزادی گفت: هیچ پلمبی در پیست اتومبیلرانی صورت نگرفته و ورزشکاران این رشته مشکلی برای فعالیت در پیست ندارند و تنها امکان برگزاری مسابقات وجود ندارد.

واکنش ورزشگاه آزادی به بستن پیست اتومبیلرانی: پلمب نکردیم، اجازه مسابقه نمی‌دهیم!

به گزارش شبکه شرق، علیرضا فاضلی، مدیر مجموعه ورزشی آزادی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص بستن پیست‌های اتومبیلرانی و موتورسواری مجموعه ورزشی آزادی تهران از سوی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی به دلیل بدهی فدراسیون به این شرکت اظهار کرد: ورزش‌دوستان و کارمندانی که در پیست اتومبیلرانی فعالیت می‌کنند مشکلی برای تردد و استفاده از پیست برای انجام فعالیت‌های ورزشی ندارند.

وی گفت: طی صحبتی که با رییس فدراسیون اتومبیلرانی داشتیم به آنها اعلام کردیم تنها در صورتی امکان برگزاری مسابقات را در پیست دارید که تعاملات لازم را با شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور داشته باشید. این دقیقا وظیفه‌ای است که ما در برابر بیت‌المال داریم و انتظاری است که مردم و جامعه ورزش از ما دارند.

فاضلی در پایان افزود: در پیست اتومبیلرانی باز است و هیچ پلمبی صورت نگرفته و افراد حاضر در پیست نیز فعالیت خود را دارند، تنها برای برگزاری هر رویداد باید تعاملات لازم را با شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی انجام دهند. البته پیش از این نیز در این زمینه با فدراسیون نامه‌نگاری انجام داده و به آنها اعلام کرده بودیم که برای برگزاری هر نوع رویدادی باید با شرکت توسعه تعاملات لازم را انجام دهند که متاسفانه این کار را انجام ندادند.

 

منبع: ايسنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها