|

گل‌محمدی: بحث ترابی و موسوی فوتبالی بود/ این دو بازیکن بعد از بازی از هم عذرخواهی کردند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بحث ترابی فوتبالی بود و حساسیت بی جهتی نسبت به این موضوع به وجود آمد. کمیته انضباطی تصمیم عجولانه‌ای داشت و داور هم جریمه‌شان کرد.

گل‌محمدی: بحث ترابی و موسوی فوتبالی بود/ این دو بازیکن بعد از بازی از هم عذرخواهی کردند

به گزارش شبکه شرق، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به درگیری جنجالی ترابی و موسوی واکنش نشان داد.

یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی با ون پارس در جام حذفی اظهار داشت: قبل از هر چیز دوست داشتم بازی با تماشاگر بود. همه جای دنیا بازی‌ها با تماشاگر برگزار می‌شود اما در ایران هنوز اتفاق خاصی نیفتاده است.

وی افزود: امیدوارم مسئولان امر کاری کنند تا هواداران بتوانند در ورزشگاه حضور داشته باشند زیرا فوتبال برای هواداران است و شرایطی که وجود دارد برای ما هم خیلی کار را سخت می‌کند. بازیکنان و مربیان نیاز به انگیزه مضاعف دارند و این موضوع با حضور هواداران محقق می شود.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: با تیم قابل احترام و البته ناشناخته‌ای در جام حذفی بازی داریم. آن‌ها در ۸ بازی آخرشان ۵ برد و ۳ مساوی داشته‌اند.

او ادامه داد: حریف با آمدن مربی جدیدش متحول شده و پیشرفت داشته است. جام حذفی جام شگفتی‌هاست و باید باهوش و زرنگ فوتبال بازی کنیم. تمرکز کافی برای بازی فردا داریم و امیدواریم بتوانیم با یک بازی رو به جلو از این مرحله عبور کنیم. ما با تمام قوا بازی می‌کنیم. جام حذفی مهم است و می‌توانیم با پشت سر گذاشتن چند بازی یک جام بگیریم. بازیکنان ما همه انگیزه دارند و باکیفیت هستند و سعی می‌کنیم از همه نفراتمان استفاده کنیم.

گل محمدی درباره غیبت سعید صادقی و شیخ دیاباته گفت: سعید چند روز نیاز به استراحت دارد و دیاباته هم بعد از یک هفته به تمرینات گروهی برمی‌گردد.

او درباره غیبت ترابی و محرومیت او عنوان کرد: بحث ترابی فوتبالی بود و حساسیت بی جهتی نسبت به این موضوع به وجود آمد. کمیته انضباطی تصمیم عجولانه‌ای داشت و داور هم جریمه‌شان کرد. جریمه کارت‌ها اعمال می‌شود اما این‌که بخواهیم بعد از بازی ماجرا را بزرگ کنیم نادرست بود. این دو بازیکن بعد از بازی از هم عذرخواهی کردند. مسائل بزرگتری همیشه اتفاق می‌افتد و همه گذشت می‌کنند. نباید قضیه را فرافوتبالی کنند چون اتفاق خاصی نیفتاد.

او در پایان اضافه کرد: امیدواری زیادی داریم برای این‌که بتوانیم به فینال برسیم و جام را ببریم. ما یکی از مدعیان قهرمانی هستیم. جام حذفی جای جبران ندارد و نمی‌توانیم بعد از یک بازی جبران کنیم. باید تمرکز بالایی داشته باشیم و اشتباهات کمتری داشته باشیم. امیدواریم با این تفکر جلو برویم و جام حذفی را برای خودمان کنیم.

 

 

 

 

منبع: ایلنا