|

ترکیب تیم‌ ملی والیبال در مسابقات قهرمانی جهان

به نظر می رسد جمع‌بندی نهایی در رابطه با ترکیب شروع‌کننده تیم‌ ملی والیبال در مسابقات قهرمانی جهان انجام شده است.

ترکیب تیم‌ ملی والیبال در مسابقات قهرمانی جهان

سه روز دیگر انتظارها پایان خواهد یافت و مسابقات قهرمانی جهان آغاز می‌شود؛ رقابت‌هایی که به میزبانی دو کشور لهستان و اسلوونی برگزار می شود و تیم ملی ایران در مرحله گروهی با تیم های آرژانتین، هلند و مصر مصاف خواهد داد.

نکته جالبی که در رابطه با تیم ملی والیبال ایران وجود دارد به چالش بهروز عطایی برای انتخاب ترکیب شروع کننده مربوط می شود. در حقیقت تیم ملی در پست های مختلف بازیکنان با کیفیت بالایی در اختیار دارد و همین موضوع کار بهروز عطایی را برای انتخاب ترکیب اصلی یا به قول والیبالی‌ها شروع کننده دشوار خواهد کرد.

ملی‌پوشان والیبال ایران طی روزهای گذشته راهی اسلوونی شدند تا آخرین تمرینات خود را پیش از آغاز مسابقات قهرمانی جهان پیگیری کنند. دیروز نیز شاگردان بهروز عطایی یک جلسه تمرینی خوب را پشت سر گذاشتند که البته حاوی یک نکته جالب توجه و مهم بود.

بر اساس ویدئویی که صفحه فدراسیون والیبال در اینستاگرام خود منتشر کرده، به نظر می رسد که ترکیب شروع کننده ایران مشخص شده است. با توجه به این ویدئو محمد طاهر وادی، محمدرضا حضرت پور، مهدی جلوه، علی اصغر مجرد، امین اسماعیل نژاد، میلاد عبادی پور و امیرحسین اسفندیار شش بازیکن اصلی ایران در قهرمانی جهان خواهند بود.

همچنین در سمت دیگر زمین نیز بازیکنانی نظیر جواد کریمی، محمد جواد معنوی نژاد، صابر کاظمی، امیرحسین توخته، محمدرضا موذن و مرتضی شریفی حضور داشتند.