|

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان خبرداد؛

جسد جوان اسدآبادی از رودخانه تویسرکان بیرون کشیده شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان گفت: جسد جوان اسدآبادی غرق شده در رودخانه تویسرکان پس از ساعت ها تلاش ساعت حوالی ۲ بامداد امروز سه شنبه از آب بیرون کشیده شد.

جسد جوان اسدآبادی از رودخانه تویسرکان بیرون کشیده شد

به گزارش شرق، علی سنجربگی روز سه شنبه  بیان کرد: شامگاه دوشنبه به دنبال دریافت خبری از مدیریت بحران مبنی بر یک مورد غرق شدگی یک تیم از تویسرکان و تیمی از اسدآباد و همدان برای بیرون کشیدن جسد از آب رودخانه راهی محل حادثه شدند.

 

وی اضافه کرد: تیم های هلال احمر از ساعت ۲۲ روز گذشته در حال تجسس برای کشف جسد بودند که در این راستا از دیگر غواصان داوطلب و یک غواص حرفه ای کرمانشاهی کمک گرفته شد همچنین به علت تاریکی هوا از ۲ دکل و پروژکتور بزرگ برای روشن کردن محل استفاده شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان بیان کرد: پس از ساعت ها تلاش مشخص شد که جسد این جوان در گودال حدود هفت متری که پیشتر در کف رودخانه حفر شده فرو رفته است که با تلاش تیم غواصی و عوامل جمعیت هلال احمر این جسد از آب خارج شد.

 

سنجربگی اظهار کرد: شنیده ها و بررسی های اولیه گویای این است که سه دوست و جوان ساکن در یکی از روستاهای هم مرز اسدآباد و تویسرکان برای شنا به این محل عزیمت کرده که ۲ تن از آنها با تلاش خود را از آب خارج کردند اما یکی از آنها غرق شد.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها