|

سیدفردین تقی‌زاده؛

دانشگاه بوعلی سینا در برگزاری مسابقات المپیاد سربلند شد

مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دانشگاه بوعلی سینا در چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، سنگ تمام گذاشت و سربلند شد.

دانشگاه بوعلی سینا در برگزاری مسابقات المپیاد سربلند شد

به گزارش شرق، سیدفردین تقی‌زاده با عرض تسلیت به مناسبت حادثه تروریستی شاهچراغ، اظهار کرد: ما سعی می‌کنیم زمینه حضور همه دانشجویان در برنامه‌ها را فراهم کنیم، اما حضور برخی دانشگاه‌ها کمرنگ است.

تقی‌زاده تصریح کرد: ۱۰۷ دانشگاه داریم، اما ۶۰ دانشگاه در این دوره شرکت کردند و دانشگاه‌هایی که کم لطفی کردند باید برای برنامه‌های بعدی جبران کنند.

وی با بیان اینکه همه ما وظیفه داریم زمینه مشارکت شما در تمام برنامه‌ها را فراهم کنیم، مطرح کرد: کانون‌های ایثار در دانشگا‌ها باید فعال شوند تا این دانشجویان در تمام حوزه‌ها حضور بهم برسانند و در مدیریت دانشگاه‌ها کمک کنند.

مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ادامه داد: در مهرماه، اولین جشنواره تجلیل از دانش‌آموختگان ممتاز شاهد و ایثارگر در مازندران برگزار می‌شود.

تقی‌زاده با اشاره به برنامه ضیافت ایثار، گفت: این ضیافت دو دوره برگزار شده، اما برخی دانشگاه‌ها، برنامه ضیافت ایثار که برای توانمندی دانشجویان است را اطلاع رسانی نکردند.

وی بیان کرد: اولین دوره مهارت افزایی برای دانشجویان شاهد را برنامه‌ریزی کردیم تا این دانشجویان، مهارت یاد بگیرند، مشکل اشتغال نداشته باشند و بتوانند کسب و کاری راه اندازی کنند.

انتهای پیام 

 

 

نظرسنجی

لاجوردی، نماینده مجلس گفته: «تا ۳ سال آینده با قانونی که تصویب کردیم، جامعه در با حجاب شدن تغییر چشمگیری می‌کند.» آیا قانون «عفاف و حجاب» می‌تواند به رعایت حجاب منجر شود؟