|

جبلی، رئیس سازمان صدا و سیما:

زمان آخرین مناظره انتخابات تغییر نمی‌کند

رئیس سازمان صدا و سیما گفت: تعداد مناظره‌ها در این دوره از سه مناظره به پنج مناظره افزایش داشته است. طراحی محورها، موضوعات و سوالات از جمله موضوعاتی است که در این دوره با دوره‌های قبل متفاوت است و از نظرات کارشناسان، مدیران و.. در طراحی سوالات استفاده شده است.

زمان آخرین مناظره انتخابات تغییر نمی‌کند

به گزارش شبکه شرق، رئیس سازمان صدا و سیما گفت: فشرده شدن زمان تبلیغات و مناسب‌های پیش رو کار را سخت کرده است. تمام تلاش خود را به کار گرفتیم اما تغییری در جداول مناظره‌ها نخواهیم داشت.

پیمان جبلی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت و در جمع خبرنگاران گفت: اگر در هنگام برنامه‌های زنده مطلب خلافی علیه شخص غایبی مطرح شود، وظیفه کمیسیون تبلیغات انتخابات است که زمانی را برای فرد در نظر بگیرد که در مهلت زمانی قانونی از خود دفاع کند.

وی افزود: فشرده شدن زمان تبلیغات و مناسب‌های پیش رو کار را سخت کرده است. تمام تلاش خود را به کار گرفتیم اما تغییری در جداول مناظره‌ها نخواهیم داشت.

رئیس سازمان صدا و سیما ادامه داد: ما روز قبل از سکوت انتخاباتی، برنامه مناظره نداریم و در دوره‌های قبل هم نداشتیم و تنها زمانی که باقی‌ می‌ماند روز ماقبل سکوت انتخاباتی یعنی روز سه‌شنبه و روز عید غدیر است و برنامه مناظره هم شب برگزار می‌شود و تداخل زمانی مستقیمی با برنامه‌ای که برای روز عید غدیر تعیین شده ندارد.

منبع: ایرنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها