|

اکازیون؛ حال و هوای جدید شبکه خانگی

اکازیون؛ حال و هوای جدید شبکه خانگی

 

اکازیون؛ حال و هوای جدید شبکه خانگی

اکازیون نام سریال جدید مسعود اطیابی است که تاکنون سه قسمت آن از پلتفرم‌های روبیکا و نماوا پخش شده است.

«اکازیون» پس از «نیسان آبی ۲» دومین سریالی است که اطیابی در سال گذشته ساخت آن را کلید زد. او همچنین فیلم سینمایی «هتل» را نیز در سال گذشته ساخت و در سینماها اکران کرد که موفق شد دومین فیلم پرفروش تاریخ سینمای ایران شود. فیلمنامه اکازیون را حمزه صالحی نوشته و هادی کاظمی ایفای نقش اصلی آن را بر عهده دارد. بازیگران دیگری مانند غلامرضا نیکخواه، ایمان صفا و سمانه پاکدل نیز در این کمدی حضور دارند.

بخش اصلی داستان اکازیون در دهه هفتاد روایت می‌شود. پس از ساخت آثار کمدی متعدد با حال و هوای دهه‌های پنجاه و شصت، این اولین بار است که یک کارگردان به سراغ ساخت یک سریال کمدی با حال هوای دهه هفتاد می‌رود. اکازیون توانسته با به ‌تصویر کشیدن حال و هوای آن دوره، جذابیت کمیکی را برای بینندگان خلق کند. با توجه به استقبال خوب مخاطبان از این سریال، احتمالا به زودی شاهد آثار بیشتری با حال و هوای دهه هفتاد در سینما و تلویزیون ایران خواهیم بود.

قصه درباره رحیم با بازی ایمان صفا است که قصد دارد در سال ۱۳۷۳ به کانادا مهاجرت کند، اما مشکلاتی که دایی محسن (هادی کاظمی) برای او به‌وجود می‌آورد، داستان زندگی او و خانواده‌اش را تغییر می‌دهد.

اکازیون از معدود آثار کمدی است که در حال حاضر در شبکه نمایش خانگی پخش می‌شود و برای خلق لحظات خوش در کنار خانواده، تماشای آن توصیه می‌شود. شما می‌توانید هر چهارشنبه، قسمت جدید این سریال را از پلتفرم روبیکا، بدون نیاز به خرید حق اشتراک، تماشا کنید.

 

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها