|

انتقاد تند یک مرجع تقلید از صداوسیما/ بعضی از برنامه‌های صداوسیما خلاف شرع است

آیت‌الله نوری همدانی با انتقاد شدید از صداوسیما گفت: در مجلس شورای اسلامی، نظارت خود را قوی کنید؛ امروز بعضی از برنامه‌های صداوسیما مسلم خلاف شرع است و طبق مبانی اسلام و انقلاب انجام نمی‌شود؛ بنای اصلاح هم نیست و به تذکرات کسی هم توجه نمی‌کنند.

انتقاد تند یک مرجع تقلید از صداوسیما/ بعضی از برنامه‌های صداوسیما خلاف شرع است

به گزارش شبکه شرق، مرجع تقلید شیعیان گفت: «امروز بعضی از برنامه‌های صداوسیما مسلم خلاف شرع است و طبق مبانی اسلام و انقلاب انجام نمی‌شود.»

آیت‌الله نوری همدانی در دیدار با حجت‌الاسلام روانبخش؛ نماینده منتخب مردم قم در مجلس شورای اسلامی، ضمن تبریک کسب اعتماد مردم قم المقدسه، خدمت به مردم را توفیق از جانب خدا دانست و بیان کرد: قدر این فرصت را بدانید و با توجه به سوابق و تجارب، مشکلات را رصد و حل کنید خصوصاً به جنبه اقتصاد و فرهنگ عنایت بیشتری شود.

آیت‌الله نوری همدانی با انتقاد شدید از صداوسیما افزود: از شما می‌خواهم در مجلس شورای اسلامی، نظارت خود را قوی کنید؛ امروز بعضی از برنامه‌های صداوسیما مسلم خلاف شرع است و طبق مبانی اسلام و انقلاب انجام نمی‌شود؛ بنای اصلاح هم نیست و به تذکرات کسی هم توجه نمی‌کنند.

مرجع تقلید شیعیان خطاب‌ به حجت‌الاسلام روانبخش گفت: امروز همه در برابر این مردم وظیفه داریم و باید به آن عمل کنیم. ان شاءالله شما با اخلاص و روحیه انقلابی خود این مسیر را طی خواهید کرد.

منبع: تسنیم
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها