|

محسن یگانه، رضا صادقی و امیر مقاره ممنوع الکاری خود را تایید کردند

بهمن بابازاده گفت: رضا صادقی، محسن یگانه، امیر مقاره (ماکان بند)، بابک جهانبخش و امید حاجیلی از سوی «کمیته پیگیری وضعیت چهره ها» در ایران ممنوع الکار شده اند.

محسن یگانه، رضا صادقی و امیر مقاره ممنوع الکاری خود را تایید کردند

به گزارش شبکه شرق، بهمن بابازاده، خبرنگار حوزه موسیقی، در واکنش به این خبر، رضا صادقی با بازنشر توییت بهمن بابازاده در کانال تلگرامی خود نوشت: «خدا نکنه دنیا بدونه پشتت خالیه، بدونه همه اونایی که پشتشون بودى ، پشتت و خالى کردن، ولی من خدا بغلم کرده، همین از سرم هم زیاده.»

 

دلیل ممنوع الکاری رضا صادقی و محسن یگانه چیست؟

 

 

بهمن بابازاده درباره محرومیت رضا صادقی و چند خواننده دیگر با ذکر جزئیاتی نوشته است: بر اساس پیگیری‌های رسمی من، رضا صادقی، محسن یگانه، امیر مقاره (ماکان بند)، بابک جهانبخش و امید حاجیلی از سوی «کمیته پیگیری وضعیت چهره ها» در ایران ممنوع الکار شده اند.

این در شرایطی ست که پرونده این خواننده‌ها مدت‌ها پیش و پس از برگزاری کنسرت این خواننده‌ها بسته شده بود.

«خواهش وزیر ارشاد برای شروع کنسرت ها»، اصلی‌ترین دلیلی بود که باعث شد این خواننده‌ها بروی صحنه بیایند و به نظر می‌رسد پس از روتین شدن روند برگزاری اجرا‌های زنده در ایران و برگزاری بیش از ۴۰۰ سانس کنسرت در کل کشور، پرونده این خواننده‌ها بار دیگر درگیر بازنگری و ایجاد برخی ممنوعیت‌ها شده است.

گفته شده علاوه بر ممنوع الکاری، تعدادی از این چهره‌ها از جمله رضا صادقی و امیر مقاره ممنوع الخروج نیز شده اند. خواننده‌هایی که دقیقا اولین چهره‌های بودند که به دعوت وزیر ارشاد روی صحنه آمدند؟!

رضا صادقی و محسن یگانه ممنوع الکار شدند!

 

معتمدی: ممنوع الکاری خوانندگان شایعه است

خواننده موسیقی: خبر ممنوع‌الکاری برخی از خوانندگان که در روزهای گذشته در فضای مجازی پخش شده، کذب و شایعه است.

 

منبع: فرارو