|
کدخبر: 845517

«رویا نونهالی» بازیگر موزیک ویدئوی شجریان شد

جزئیات جدیدی از آلبوم موسیقی «گاهِ فراموشی» جدیدترین همکاری همایون شجریان و فردین خلعتبری اعلام شد.

جزئیات جدیدی از آلبوم موسیقی «گاهِ فراموشی» جدیدترین همکاری همایون شجریان و فردین خلعتبری اعلام شد.

آلبوم «گاهِ فراموشی» بیست و دوم اردیبهشت‌ماه امسال در حالی با حمایت «ایکس ویژن» عرضه می‌شود که در همین روز، مراسم رونمایی و نشست رسانه‌ای این اثر با حضور دست‌اندرکاران آلبوم در تالار وحدت برگزار خواهد شد
این اثر با اشعار فردین خلعتبری در هشت قطعه به نام‌های :«در شب بی تو، گاه فراموشی، مشتاق توام، پی‌درپی، خواب خاکی، با تو مست، نشان، محرم به اسرار» طی حدود دو سال تولیدشده است .
دراین‌بین «رویا نونهالی» نیز به‌عنوان بازیگر در موزیک ویدئوی یکی از قطعات این آلبوم به نقش‌آفرینی پرداخته است که این اثر نیز به‌زودی در اختیار دوستداران موسیقی قرار خواهد گرفت.
رامین صدیقی، رضا موسوی، کاوه عابدین و سحر فروزان از دست‌اندرکاران تولید این اثر و بیورن مه‌یر، کلاوس گزینگ، کارلو نیدرهاوزر و فردریک ژیل نوازندگان این اثر بوده‌اند.
همایون شجریان و فردین خلعتبری طی سال‌های اخیر آثاری در قالب آلبوم موسیقی منتشر کرده‌اند که آخرین آن سال ۱۳۹۸ به شکل آلبوم «امشب کنار غزل‌های من بخواب» بر اساس اشعار زنده‌یاد افشین یداللهی منتشرشده است.
این اثر در استودیوهای صبا (ایران) و ویوگاردن (اتریش) ضبط‌شده و صاحب‌امتیاز آن موسسه هنری ۱۴۰۰ آریا است.
این اثر پس از آلبوم «افسانه چشمهایت» دومین همکاری همایون شجریان با مجموعه مادیران است و پیش‌تر طرفین اعلام کرده‌اند که این همکاری استمرار خواهد داشت.
علاقه‌مندان می‌توانند پس از رونمایی، نسخه دیجیتال این اثر را انحصارا از طریق سایت بیپ تیونز و نسخه فیزیکی آن را که به تیراژ محدود منتشر خواهد شد از طریق فروشگاه‌های زنجیره‌ای شرکت مدیران، و با همکاری نشر و پخش جوان از فروشگاه‌های معتبر موسیقی، شهر کتاب‌ها و فروشگاه اینترنتی لورکا تهیه نمایند.