|

پیام سخنگوی دولت درباره آزادی «بشیر بی‌آزار»:

خبرهای خوش در راه است/ عکس

سخنگوی دولت، پیامی، در خصوص دستگیری «بشیر بی‌آزار» مدیر سابق دفتر موسیقی و سرود سازمان صداوسیما در فرانسه و جزئیات بازگشت او از فرانسه به ایران منتشر کرد.

خبرهای خوش در راه است/ عکس

به گزارش شبکه شرق، پیام سخنگوی دولت در خصوص ماجرای دستگیری «بشیر بی‌آزار» مدیر سابق دفتر موسیقی و سرود سازمان صداوسیما در فرانسه و همچنین، آزادی و بازگشت این خبرنگار صداوسیما از فرانسه به ایران، منتشر شد.

«بشیر بی‌آزار» مدیر سابق دفتر موسیقی و سرود سازمان صداوسیما که در فرانسه بازداشت شده بود، شب گذشته «چهارشنبه، ۱۳ تیر ۱۴۰۳»، به ایران بازگشت. 

«علی بهادری جهرمی»، سخنگوی دولت سیزدهم، در واکنش به ماجرای دستگیری «بشیر بی‌آزار» مدیر سابق دفتر موسیقی و سرود سازمان صداوسیما در فرانسه و همچنین، آزادی و بازگشت این خبرنگار صداوسیما از فرانسه به ایران، پیامی منتشر کرد و در حساب کاربری خود، در شبکه اجتماعی «ایکس» نوشت:«بعد از دیپلمات اسدی و «حمید نوری»، «بشیر بی‌آزار» نیز با پیگیری‌های مستمر دستگاه دیپلماسی، به وطن بازگشت؛ باز هم خبرهای خوش در راه است.»

«علی بهادری جهرمی»، سخنگوی دولت سیزدهم، در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی «ایکس» (توئیتر سابق)، درباره دستگیری «بشیر بی‌آزار» مدیر سابق دفتر موسیقی و سرود سازمان صداوسیما در فرانسه، و همچنین آزادی و بازگشت او از فرانسه به ایران، نوشت:

«بعد از «اسدالله اسدی» و «حمید نوری»، «بشیر بی‌آزار» هم با پیگیری‌های مستمر دستگاه دیپلماسی، به وطن و آغوش خانواده بازگشت.

باز هم خبرهای خوش در راه است…»

بشیر بی آزار

بشیر بی‌آزار به ایران بازگشت

«بشیر بی‌آزار»، خبرنگار و مدیر سابق دفتر موسیقی و سرود سازمان صداوسیما که در فرانسه بازداشت شده بود، آزاد شد و به ایران بازگشت.

 

سخنگوی وزارت امور خارجه از آزادی بشیر بى‌آزار، شهروند ایرانی بازداشت‌شده در فرانسه ابراز خرسندی کرد و گفت: «بازگشت «بی‌آزار»، محصول تلاش‌های مستمر سیاسی است»

 

«محمد مهدی رحیمی»، مدیر روابط عمومی دفتر ریاست جمهوری، در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی «ایکس» نوشت: «به لطف الهی، برادر بشیر بی‌آزار که به دلایل واهی و به طور غیرقانونی، چند هفته قبل، در فرانسه، دستگیر و زندانی شده بود، آزاد شده و در مسیر بازگشت به میهن است.»

کنعانی با اشاره به اینکه بازگشت بشیر بی‌آزار به آغوش خانواده، محصول تلاش‌های مستمر سیاسی و کنسولی بوده است، تصریح کرد: «حمایت و صیانت از حقوق شهروندان ایرانی در خارج از کشور، اولویت مهم دولت جمهوری اسلامی ایران است.»

لحظه بازگشت بشیر بی‌آزار به ایران

«بشیر بی‌آزار» خبرنگار و مدیر سابق دفتر موسیقی و سرود سازمان صداوسیما  که در فرانسه بازداشت شده بود، وارد تهران شد.

سه‌شنبه «۱۵ خردادماه ۱۴۰۳» «بشیر بی‌آزار» فعال رسانه‌ای و مدیر سابق دفتر موسیقی و سرود سازمان صداوسیما که در فرانسه حضور داشت، از سوی پلیس فرانسه، احضار و بازداشت شد.

«بشیر بی‌آزار» مدیر سابق دفتر موسیقی و سرود سازمان صداوسیما که در فرانسه بازداشت شده بود، «چهارشنبه، ۱۳ خردادماه ۱۴۰۳» ، به ایران بازگشت. 

منبع: ايسنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها