|

نویسنده اسرائیلی:

اسرائیل به دست نتانیاهو نابود می شود

نتانیاهو مستبد و متعصب است و اسرائیل را ملک شخصی خود می داند. او به اندازه ای به سلطه و سیطره عادت کرده است که نمی پذیرد شخص دیگری جای او را بگیرد.

اسرائیل به دست نتانیاهو نابود می شود

به گزارش شبکه شرق، «ایال مجاد» نویسنده اسرائیلی امروز (دوشنبه) تاکید کرد که «اقدامات بنیامین نتانیاهو اسرائیل را به ویرانی می کشاند.»

خبرگزاری سما گزارش داد، مجاد اضافه کرد: نتانیاهو مستبد و متعصب است و اسرائیل را ملک شخصی خود می داند. او به اندازه ای به سلطه و سیطره عادت کرده است که نمی پذیرد شخص دیگری جای او را بگیرد.

وی افزود: کناره گیری از حکومت به نظر نتانیاهو مانند انتقال مالکیت یک ملک شخصی است.

رهبر ائتلاف مخالفان در کنست (پارلمان) رژیم اسراییل نیز روز گذشته (یکشنبه) گفت: سیاست‌های کابینه حاکم بیش از همه، به ارتش آسیب می‌زند.

«یائیر لاپید» با انتقاد از سیاست های کابینه «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم اسراییل گفت: نیروها و فرماندهان ارتش قبل از همه، از سیاست های شکست خورده کابینه حاکم آسیب می بینند.

وی با اشاره به طرح آمریکا برای تحریم یک واحد ارتش رژیم اسراییل، این اقدام را اشتباه دانست و خواستار جلوگیری از عملیاتی شدن آن شد.

نخست وزیر پیشین رژیم اسراییل گفت: ریشه مشکل در ارتش نیست بلکه در حوزه سیاسی است.

با تداوم جنگ علیه نوار غزه و عدم تحقق اهداف رژیم اسراییل در این جنگ، نتانیاهو و کابینه وی زیر فشار شدید قرار دارد و ساکنان سرزمین های اشغالی در مناسبت های مختلف به خیابان آمده و ضمن اعتراض به نخست وزیر این رژیم خواستار آتش بس و استرداد اسرای خود و استعفای کابینه اسرائیل هستند.

 

منبع: ایرنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها