|

حمله موشکی به سدیروت و شهرک‌های اسرائیلی

به گزارش رسانه‌های عبری‌زبان، همزمان هشت موشک به سمت سدیروت در جنوب اسرائیل شلیک شد و صدای آژیر خطر به صدا درآمد.

حمله موشکی به سدیروت و شهرک‌های اسرائیلی

به گزارش شبکه شرق، گردان‌های القدس، شاخه نظامی جهاد اسلامی به همراه نیروهای عمر القاسم، «سدیروت» و شهرک‌های اطراف نوار غزه را با رگبار موشکی بمباران کردند.

گردان‌های القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی در فلسطین تاکید کرد که به همراه نیروهای عمر القاسم، سدیروت و شهرک‌های اطراف غزه را در پاسخ به حملات اسرائیل با رگبار موشکی بمباران کردند.

به گزارش رسانه‌های عبری‌زبان، همزمان هشت موشک از غزه به سمت سدیروت شلیک شد و صدای آژیر خطر به صدا درآمد.

مقاومت فلسطین در پاسخ به حمله بیش از ۶ ماهه اسرائیل به نوار غزه ادامه می‌دهد، با نیروهای ارتش اسرائیل مقابله کرده و آنها را در مناطق پیشروی و درگیری هدف قرار می‌دهد.

روز جمعه نیروهای شهید عمر القاسم به همراه گردان‌های القدس از هدف قرار دادن محل تمرکز نظامیان اسرائیل در منطقه شیخ عجلین، در جنوب شهر غزه با موشک‌های کوتاه‌برد خبر دادند.

در این راستا روزنامه عبری‌زبان یدیعوت آحارونوت، گزارش داد که آژیر خطر در سدیروت و شهرک‌های بایاف و پینر عام، در منطقه غلاف غزه به صدا درآمد.

اما گردان‌های شهدای الاقصی، با همراهی گردان‌های مقاومت ملی-نیروهای شهید عمر القاسم، یک گلوله موشکی به سمت پایگاه نظامی اسرائیل «کفارعزه» در نوار غزه شلیک کردند.

همزمان، گردان‌های القدس اعلام کردند که یک کاروان نظامی اسرائیلی، متشکل از سه تانک مرکاوا و دو بولدوزر «D۹» را در میدان مین و بمب‌های باروتی قوی «ثاقب» انداخته‌اند.

گردان‌های القدس تایید کرد که سربازان اسرائیلی کشته و زخمی شدند و اسرائیلی‌ها مجبور شدند برای تخلیه آنها در مقر نظامی «مالک»، در شمال نصیرات از بالگردها استفاده کنند.

منبع: ايسنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها