|

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در مورد ۱۲ فروردین

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اطلاعیه ای اعلام کرد: این روز، روزی است که اسلام حیات دوباره یافت و اراده ملی ایرانیان را بر سرنوشت خود تثبیت و بارقه امید در دل محرومان و مستضعفان جهان درخشید.

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در مورد ۱۲ فروردین

به گزارش شبکه شرق، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اطلاعیه ای ضمن دعوت مردم برای شرکت در مراسم گرامیداشت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی اعلام کرد: این روز، روزی است که اسلام حیات دوباره یافت و اراده ملی ایرانیان را بر سرنوشت خود تثبیت و بارقه امید در دل محرومان و مستضعفان جهان درخشید.

در اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آمده است: ۱۲ فروردین روز وحدت و اتحاد ملی مردم غیور و قدرشناس ایران حول محور انقلاب اسلامی و تجلی عزم و اراده راسخ ملی مردم فهیم و همیشه در صحنه ایران اسلامی و مقطع تاریخی بی نظیر در تاریخ کشور ما و نقطه مکمل و متمم مبارزات مردم برای پیروزی انقلاب اسلامی است.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: این روز، روزی است که اسلام حیات دوباره یافت و ارادۀ ملی ایرانیان را بر سرنوشت خود تثبیت و بارقه امید در دل محرومان و مستضعفان جهان درخشید؛ روزی که بعد از قرن‌ها رنج و درد، جلوه‌ای از وعدۀ خداوند تبارک و تعالی متجلی گشت و ملت مسلمان ایران با فریاد رسا و بلند آری نظام اسلامی را تثبیت و سال‌ها مبارزه و جهاد وایثار خون پاک هزاران شهید لاله گون به ثمر نشست و اراده‌های راسخ و عزم ملی عموم قاطبه مردم، در تایید انقلاب اسلامی و تثبیت حکومت اسلامی تجسم عینی گرفته، اولین نظام مردم سالار دینی در جهان متولد و رویش آیه‌های سبز انقلاب اسلامی و استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی اولین ثمره نهال نوپای نظام اسلامی گشت.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اطلاعیه خود تاکید کرد: یوم الله ۱۲ فروردین جلوه‌ای از پیروزی مستضعفان بر مستکبرین و زمینه‌ساز تحقق حکومت عدالت محور جهانی در سپهر سیاست بین‌الملل، گفتمانی نوین، غنی و امیدبخش برای محرومان و مستضعفان را سبب شد از این رو ۱۲ فروردین در میان ایام الله و جزء مهم ترین وپربرکت‌ترین و تعیین کننده‌ترین روزهای تاریخ ماست.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن عرض تسلیت ایام شهادت مولی الموحدین امیر المومنین علی (ع) و گرامیداشت لیالی قدر از ملت بزرگ ایران دعوت کرد در ویژه برنامه‌های بزرگداشت یوم‌الله دوازده فروردین که در مساجد محوری، مصلی ها، حسینیه‌ها و بقاع متبرکه برگزار می شود حضور به هم رسانند.

این مراسم در تهران ساعت ۲۳ شامگاه ۱۲ فروردین در جوار مرقد مطهر امام خمینی (ره) و با سخنرانی رئیس جمهور اسلامی ایران برگزار خواهد شد.

 

منبع: ایرنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها