|

محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین:

در حال هماهنگی با قطر برای تحقق آتش‌بس فوری در غزه هستیم

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین گفت: جنایت‌های اسرائیل علیه مردم فلسطین و پاکسازی نژادی باید متوقف و دارایی‌های مردم این کشور از سوی رژیم اشغالگر آزاد شود.

در حال هماهنگی با قطر برای تحقق آتش‌بس فوری در غزه هستیم

به گزارش شبکه شرق، «محمود عباس»، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در دیدار با «تمیم بن حمد آل ثانی»، امیر قطر تاکید کرد که هماهنگی‌هایی با دوحه برای دستیابی به آتش‌بس فوری در غزه و پایان دادن به اشغالگری مطابق با قطعنامه‌های سازمان ملل در حال انجام است.

عباس در این دیدار نسبت به خطر‌های جدی ناشی از حمله ارتش اسرائیل به شهر رفح هشدار داد و بر لزوم مداخله جامعه جهانی به ویژه دولت آمریکا برای اجبار اسرائیل به توقف جنگ جنون آمیز علیه مردم فلسطین و توقف حمله به شهر رفح پیش از وقوع فاجعه انسانی و تکرار فجایع گذشته در سال‌های ۱۹۴۸ و ۱۹۶۷ تاکید کرد. 

وی تاکید کرد که جنایت‌های اسرائیل علیه مردم فلسطین و پاکسازی نژادی باید متوقف و دارایی‌های مردم این کشور از سوی رژیم اشغالگر آزاد شود. 

عباس با قدردانی از تلاش‌های کشور قطر برای توقف تجاوز‌های اسرائیل و حمایت از مردم فلسطین با ارائه کمک‌های بشردوستانه بر ادامه هماهنگی مشترک دو طرف به منظور دستیابی به آتش بس فوری و پاپان دادن به اشغالگری اسرائیل تاکید کرد.

 

منبع: ایلنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها