|

طاهری:

بهبود آینده با شرکت در انتخابات محقق می‌شود

یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «انگیزه بهبودی آینده با شرکت نکردن در انتخابات فراهم نمی‌شود»، تاکید کرد: شرکت کردن هر فرد در انتخابات آینده او را بهتر می‌کند چراکه او رأی و نتیجه انتخابات را به اندازه یک نفر به سمت سلیقه خود هدایت می‌کند.

 بهبود آینده با شرکت در انتخابات محقق می‌شود

 

به گزارش شبکه شرق، مصطفی طاهری در گفت‌وگویی در پاسخ به این پرسش که فردی را که تمایل به مشارکت در انتخابات ندارد، چگونه برای حضور در انتخابات ترغیب می‌کنید؟ اظهار کرد: باید به این افراد گفت که ما می‌خواهیم آینده رو به بهبود باشد و هدف این است که آینده‌ی بهتری نسبت به امروز داشته باشیم؛ بر همین اساس نیز مشارکت آنها در انتخابات و سعی‌شان بر انتخاب فرد اصلح می‌تواند به تحقق آینده‌ای بهتر کمک کند.

وی تاکید کرد: فارغ از گرایشات سیاسی، هر فردی با هر سلیقه‌ای وقتی فکر می‌کند که سلیقه و فکر او درست است و می‌تواند آینده بهتری را برای خود، خانواده و کشورش رقم بزند، با توجه به بستری که در قانون فراهم شده‌است، بهتر است که در انتخابات شرکت کند؛ با وجود اینکه ممکن است به برخی از مسائل اعتراض یا ایرادی داشته باشد، بیاید فرد مورد نظر خود را انتخاب کند.

این نماینده مجلس بهبود آینده را به عنوان مهمترین انگیزه برای مشارکت در انتخابات مطرح کرد و گفت: انگیزه بهبود آینده با شرکت نکردن در انتخابات فراهم نمی‌شود؛ شرکت کردن هر فرد در انتخابات آینده او را بهتر می‌کند چراکه او رأی و نتیجه انتخابات را به اندازه یک نفر به سمت سلیقه خود هدایت می‌کند.

 

منبع: ايسنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها